Eng

Конкурс стартапів ПУЕТ

ЮРКО Ігор Вікторович
Координатор конкурсу, Керівник Молодіжного бізнес-центру ПУЕТ, к.е.н., доцент кафедри комерційної діяльності та підприємництва
ЮРКО Ігор Вікторович

Запрошуємо Вас взяти участь у Конкурсі стартапів та представити свій бізнес-план на одній з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України.

Конкурс відбудеться в ПУЕТ 6 – 7 червня 2018 року.

Прийом бізнес-планів на Конкурс Стартапів – до 1 червня 2018 року.

Метою цього конкурсу є визначення найактуальніших проектів у різних галузях економіки та надання авторам допомоги в організації власної справи, комерціалізації ідей, створенні успішних стартап-компаній та супровід проектів наставниками-консультантами.

Переваги Конкурсу:

  • навчання у бізнес-тренерів, які спеціалізуються на стартапах
  • стажування у діючих підприємців
  • консультації та наставництво менторів та інвесторів

Учасники конкурсу укладають протоколи про наміри з діючими підприємцями та розпочинають підготовку до спільного виконання проекту. 

Упродовж цього часу Експертна рада буде оперативно розглядати подані заявки та запрошувати учасників на співбесіди, які будуть відбуватися 1 раз на місяць. До складу Експертної ради залучаються тренери Молодіжного бізнес-центру, діючі підприємці, фахівці та експерти інвестиційних фондів та банків.

За результатами співбесід конкурсанти отримають рекомендації щодо доробки своїх проектів на відповідність вимогам інвестиційних компаній та можливість пройти стажування за тими напрямами, що були недостатньо пророблені в проекті.

Заявки на участь у Конкурсі можуть подавати студенти, школярі, аспіранти, підприємці, викладачі та співробітники вищих навчальних закладів, а також інші фізичні особи. Вік учасників встановлений – від 16 років.