Навчальний тренінг «Посилення спроможності туристичного бізнесу через використання культурно-природньої спадщини (створення програм інтерпретації)»

Дата проведення: 07 жовтня 2020 року (10:00-16:00)

Місце проведення: м. Полтава, вул. Коваля, 3, ауд. 317, Полтавський університет економіки і торгівлі

Цільова аудиторія: фізичні особи-підприємці, власники керівники, менеджери різних рівнів, співробітники підприємство малого чи середнього бізнесу Полтавської області або ті, хто хоче створити власний бізнес.

Тривалість заходу: 6 год.

Середня кількість учасників: 20 осіб.

Мета програми для учасників: підвищення рівня конкурентоспроможності представників малого та середнього бізнесу щодо використання культурно-природньої спадщини.

Очікуваний результат від навчального тренінгу:

1. посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва шляхом використання культурно-природньої спадщини
  2. навчання представників  малого та середнього бізнесу щодо створення програм інтерпретації  культурної та природньої спадщини;
  3. підтримка та розвиток підприємницької ініціативи бізнес-спільноти у сфері туризму.

Тренер: доцент кафедри менеджменту, к.е.н., експерт з розвитку туристичних дестинацій, регіональний координатор мережі Зелених шляхів «Greenways», член Наукової ради з туризму та курортів Мінекономрозвитку, член Мережі знань Національної туристичної організації.

Спадщина як економічна категорія та ресурс розвитку бізнесу і громади

Барибіна Я.О.

Розумне позиціонування території з використанням потенціалу культурно-природної спадщини

Барибіна Я.О.

Що таке інтерпретація спадщини та її важливість  для бізнесу

Барибіна Я.О.

План інтерпретації: етапи, елементи, процеси

Робота в групах.
Створення провідної теми інтерпретації  на основі обраних культурно-природніх об’єктів.