Навчальний тренінг «Посилення спроможності малого та середнього бізнесу в участі у публічних закупівлях»

Дата проведення: 26 вересня 2020 року (10:00-16:00)

Місце проведення: м. Полтава, вул. Коваля, 3, ауд. 317, Полтавський університет економіки і торгівлі

Цільова аудиторія: фізичні особи-підприємці, власники керівники, менеджери різних рівнів, співробітники підприємство малого чи середнього бізнесу Полтавської області, які планують брати участь у публічних закупівлях та бажають покращити/набути навички роботи із системою «ProZorro». Учасники тренінгу не потребують спеціальної підготовки. Бажана наявність будь-якого досвіду у користуванні електронною системою закупівель або ознайомлення з її функціями.

Тривалість заходу: 6 год.

Середня кількість учасників: 20 осіб.

Мета програми для учасників: ознайомити підприємців Полтавщини із законодавчими нововведеннями у сфері публічних закупівель та підвищити навички технічного володіння системою електронних закупівель. Після внесення змін до Закону “Про публічні закупівлі” до системи закупівель додалось багато оновлень як в електронній площині так і у процедурній. З квітня 2020 року система вже повністю працюватиме за новими правилами, але наразі ще достатньо часу аби ознайомити бізнес із новими правилами участі у закупівлях, пошуку закупівель з метою уникнення перебоїв під час закупівельного процесу. Питання тренінгу розкривають особливості використання системи електронних закупівель для участі в торгах, особливо в частині функціоналу, якого до цього часу не було і зараз він лише вводиться (наприклад є-каталоги), а також передбачають пояснення нововведень Закону: нові правила участі, нові ставки оплати та правила подання скарг, додаткові механізми захисту учасників від демпінгу тощо.

Тренер: асистент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, консультант із моніторингу та аналізу публічних закупівель ПУЕТ

Як участь у публічних закупівлях впливає на розвиток підприємництва? Чому в більшості випадків перший досвід участі зазвичай є негативним

Дмитренко О. А.

Закупівельний процес Замовників. Коли і як планується оголошення закупівель; які можуть бути види закупівель та який алгоритм участі передбачає кожен з них