Eng

Актуальні грантові можливості

Програма імені Фулбрайта в Україні

Для студентів старших курсів та випускників ВНЗ

Fulbright Graduate Student Program:

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі  можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ВНЗ. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Кінцевий термін подання заявок – 16 травня

Більш детально

Для молодих викладачів та дослідників

Fulbright Research and Development Program

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; 

працівники громадських організацій (НДО).

Кінцевий термін подання заявок – 1 листопада

Більш детально

Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program

Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців. У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (липень наступного року).

Кінцевий термін подання заявок – 1 червня

Більш детально

Для кандидатів та докторів наук, дослідників та аспірантів напередодні захисту

Fulbright Scholar Program

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового  ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту.

Кінцевий термін подання заявок – 15 жовтня

Більш детально 

Для викладачів та фахівців соціально-гуманітарного профілю

The Fulbright Scholar-in-Residence Program

Програма покликана сприяти налагодженню й розвитку наукової й культурної співпраці у коледжах й університетах США, що недопредставлені або ж мають малий досвід у сфері міжнародної освіти, через запрошення фахівців на викладання, поглиблення навчальних курсів й уведення нових навчальних програм, започаткування спільних наукових проектів й академічних обмінів. Відбором кандидатів на участь у Програмі займається американська сторона відповідно до заявки навчального закладу.

Кінцевий термін подання заявок – 15 жовтня

Більш детально

Школа з англійської мови + стажування для освітян у Фінляндії!

Повідомляємо про проходженя наукового стажування «Школа з англійської мови + стажування для освітян» у Фінляндії (проходитиме з 22 по 28 квітня 2018 року). Стажування проходить задля опанування проектного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінляндському Коледжі у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії.

Цільова група: викладацький склад, методичний та адміністративний персонал українських ВНЗ, аспіранти і студенти зацікавлені даною тематикою.
Вікових обмежень щодо участі в проекті немає.

Більш детально

Стипендії Німецької служби академічних обмінів DAAD (Німеччина)

Стипендії DAAD пропонують різноманітні можливості навчання, стажування, проведення досліджень та підвищення кваліфікації на базі ВНЗ або науково-дослідницьких установ Німеччини. Для студентів також пропонуються стипендії на участь у літніх курсах німецької мови та навчальні поїздки до Німеччини.
Фінансове забезпечення залежить від категорії учасника та тривалості програми.

Конкурси на участь оголошується щорічно.

Для участі у конкурсі претендентам необхідно заповнити онлайн-заявку та подати до Інформаційного центру DAAD у Києві певний пакет документів (перелік залежить від програми).

Більш детально

Нові курси від coursera, які можна пройти безкоштовно

Coursera, один з найвідоміших онлайн-сервісів навчання та дистанційної освіти, запустив нові курси, які можна пройти безкоштовно. Тематика нових спеціалізацій надзвичайно різноманітна: від бізнес-англійської та програмування додатків для Android до фотографії та графічного дизайну.

Зверніть увагу, що курси на Coursera безкоштовні, сплачуєте ви, за бажанням, лише за сертифікат. Щоб отримати доступ до безкоштовної повної версії того чи іншого курсу просто введіть його назву в форму пошуку на сайті і безпосередньо зареєструйтеся на цей курс.

Більш детально

Culture Bridges

Culture Bridges – це програма, що сприяє розвитку українського культурного сектору та ефективному налагодженню зв’язків між культурними операторами та інституціями в Україні та ЄС. Сulture Bridges фінансується Європейським Союзом в межах впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC – мережею Національних інститутів культури Європейського Союзу.

Програма фінансуватиме низку активностей, зокрема міжнародну мобільність фахівців, проекти національної і міжнародної співпраці, тренінги та ознайомчі поїздки до країн ЄС. Упродовж трьох років програми буде виділено понад 100 грантів. Серед інших можливостей, про які буде оголошено пізніше, – спільні мистецькі проекти культурних інституцій-членів EUNIC та підтримка українських та європейських інституцій, що планують подавати заявки на програму «Креативна Європа».

Більш детально

COINS Grand Challenge

COINS Grand Challenge – міжнародний конкурс, метою якого є відкриту світу молодих інноаторів, підприємців і лідерів, чиї ідеї можуть покращити будівельну сферу. У першу чергу, організатори розшукують нові ідеї та інновації, які можуть вирішити сучасні проблеми у будівельній індустрії, а також збільшити її позитивний вплив на суспільство.
Умови участі:

 • У конкурсі можуть брати участь молоді люди з усіх куточків світу
 • Ідея повинна відповідати усім критеріям конкурсу, і мати чітке пояснення застосування у будівельній індустрії
 • Учасники повинні вільно володіти англійською мовою
 • Вікові обмеження: 18 років
 • Фіналісти повинні мати можливість відвідати Grand Final конкурсу, який відбудеться 5 червня
 • Дозволяється робота в команді, але ідею на Grand Final зможе представляти лише одна людина

Усі фіналісти отримають оплачувану поїздку (переліт, харчування й проживання) до Сан-Антоніо на Grand Final.

Подати заявку

Більш детально

Holland Scholarship

Стипендія Holland Scholarship пропонується іноземним студентам, які не є громадянами країн Європейської економічної зони, і бажають отримати ступінь бакалавра або магістра в Нідерландах.Організаторами стипендії є Міністерство освіти, культури і науки Нідерландів спільно з декількома дослідницькими університетами та університетами прикладних наук країни.
Студенти можуть отримати грант – €5000 на перший рік навчання. Грант виплачується лише один раз.
Вимоги до студентів:

 • іноземне громадянство (не бути громадянином країн ЄЕЗ)
 • вступати на навчання на одну з програм бакалаврату або магістратури в один із вузів Нідерландів
 • студент повинен відповідати всім вимогам програми навчання (вимоги можна переглянути на веб-сайті обраного вузу)
 • студенти не повинні мати ступеня, отриманого в одному з вузів Нідерландів

Представники університету зв’язуються з кандидатом і повідомляють про отримання гранту.

Більш детально

Оплачуване стажування в організації Partnership for Drug-Free Kids

Стажування в Partnership for Drug-Free Kids дає можливість отримати досвід роботи в реальному світі, працюючи разом з професіоналами в національній некомерційній організації, розташованої в Нью-Йорку. Основна робота організації присвячена зменшенню зловживання наркотиків серед підлітків і надання допомоги сім’ям, які мають залежних від наркотиків підлітків.

Стажування можна пройти в одному з відділень організації:

 • Зв’язок.
 • Відділ відповідає за інформування громадськості про діяльність організації (робота з людьми, веб-сайтом, соціальними мережами, електронною поштою).
 • Правовий відділ.
 • Відділ відповідає за розвиток онлайн кампанії і юридичної допомоги сім’ям на державному і місцевому рівні.
 • Медіа.
 • Команда медіа відділу працює з місцевими та національними медіа партнерами (телебачення, преса, радіо).
 • Розвиток.

Даний відділ відповідає за приплив фінансових коштів (робота з фондами, корпораціями, урядовими організаціями).

Організація пропонує стажування в період осіннього, весняного та літнього семестрів. Стажування оплачуване, організатори пропонують погодинну оплату праці.

Вимоги:
Програма розрахована на студентів (бакалаврат, магістратура, аспірантура), які мають намір працювати в некомерційному секторі.
Подавати заявки можуть студенти, які вивчають будь-які дисципліни.
Як стати стажистом? Бажаючим кандидатам необхідно відправити резюме та супровідний лист на jobs@drugfree.org.
Тривалість стажування: один семестр.
Більш детально

Стажування в університетах Канади у рамках канадського урядового проекту стажувань Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine

У рамках канадського урядового проекту стажувань Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine українські студенти 3-го курсу мають можливість проходити 12 тижневе науково-дослідне стажування в університетах Канади.

У рамках канадського урядового проекту стажувань Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine українські студенти 3-го курсу мають можливість проходити 12 тижневе науково-дослідне стажування в університетах Канади (наразі в 60 вищих навчальних закладах по всій країні).

Починаючи з цього року Шевченківська Фундація (Shevchenko Foundation) та Mitacs (канадська неприбуткова дослідницька та освітня організація) реалізовують програму в Україні задля посилення українсько-канадських науково-дослідницьких зв’язків.

Запрошуємо студентів до участі у програмі Mitacs Globalink Research Internship Program.

З детальною з інформацією можна ознайомитися у додатку та у посиланнях нижче:
Web-site Саnada
Web-site Ukraine
Mitacs press-release