Eng

Студентське містечко

Значна частина студентів приїхала навчатися в ПУЕТ з різних областей України та понад 20 країн світу. Тому наш університет піклується про всіх студентів і дає можливість поселитися в одному зі своїх гуртожитків.

У Полтавському університеті економіки і торгівлі є чотири 9-поверхові гуртожитки, в яких проживає понад 1900 студентів та аспірантів. Гуртожитки знаходяться за адресою: м. Полтава, вул. Івана Банка 3а, вул. Івана Банка 5.

Студентські гуртожитки ПУЕТ облаштовані для проживання іногородніх та іноземних студентів на період навчання в університеті. Полтавські студенти із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання, мають можливість також поселитися в гуртожитку на період навчання в університеті.

Ректорат, профком університету постійно піклуються про побут студентів, що проживають у гуртожитках студентського містечка. У приміщенні гуртожитку працюють медичний пункт, стоматологічний кабінет. В усіх кімнатах гуртожитків є доступ до мережі Інтернет.

Гуртожитки обладнані сучасною технікою та належними житлово-побутовими умовами проживання, що сприяє навчальній, науковій та творчій діяльності студентів, постійно оновлюються приміщення, проводиться заміна сантехнічного, електротехнічного обладнання, проводиться реконструкція душових приміщень. Всі гуртожитки забезпечені холодною і гарячою водою.

На території студмістечка розташований спортивний комплекс «Олімп», баскетбольний майданчик, футбольне поле зі штучним покриттям, відкритий тренажерний майданчик, що дає можливість студентам у вільний час займатися спортом.

Для комфорту студентів з інших міст, районів та областей біля університету розташовані 4 гуртожитки, які ви можете знайти за допомогою карти студмістечка.

Гуртожитки ПУЕТ

– це комплекс із чотирьох 9-поверхових гуртожитків, які знаходяться за адресою: м.Полтава, вул. Івана Банка 3а, вул. Івана Банка 5. Студентські гуртожитки ПУЕТ облаштовані для проживання іногородніх та іноземних студентів на період навчання в університеті. Полтавські студенти з-поміж дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання, мають можливість також поселитися в гуртожитку на період навчання в університеті.

Якщо ви бажаєте проживати в гуртожитку, вам необхідно про це повідомити приймальній комісії під час подачі документів. В іншому разі звернутися з відповідною заявою до коменданта гуртожитку.

Гуртожитки ПУЕТ

Для іногородніх студентів в ПУЕТ передбачене розміщення в гуртожитках №1, 2, 3, 4.

Вартість проживання – 1210 грн./міс

Всі охочі поселитися в гуртожитку мають повідомити про це приймальну комісію під час подачі документів.

В усіх інших випадках потрібно звернутися з відповідною заявою до коменданта гуртожитку.

Гуртожиток №1

Комендант гуртожитку – Михайленко Таісія Іванівна

тел. (0532) 56-02-28

Загальна кількість місць – 705

Кількість заселених місць – 639

Кількість вільних місць – 66

 Гуртожиток №2

Комендант гуртожитку – Пода Тетяна Василівна

тел. (0532) 56-00-25

Загальна кількість місць – 437

Кількість заселених місць – 396

Кількість вільних місць – 41

Гуртожиток №3

Комендант гуртожитку – Русєва Світлана Данилівна

тел. (0532) 56-02-14

Загальна кількість місць – 60

Кількість заселених місць – 55

Кількість вільних місць – 5

Гуртожиток №4

Дирекція студмістечка

Комендант гуртожитку – Ярош Юлія Юріївна

Тел. (0532) 56-01-60

Загальна кількість місць – 527

Кількість заселених місць – 478

Кількість вільних місць – 49

Студмістечко ПУЕТ

На території студмістечка розташований відкритий майданчик із вуличними тренажерами для занять загальною фізичною підготовкою, мініфутбольне поле зі штучним покриттям, капітально відремонтоване силами університету у 2020 році, майданчик для занять стріт-болом, баскетбольний майданчик, що дає можливість студентам у вільний час займатися спортом.

До послуг студентства працює кафе «Полтавські пундики», де пропонують смачні страви. Саме там ви матимете змогу перекусити між парами та провести час із друзями.

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Для осіб з особливими потребами в університеті створені можливості для безперешкодного доступу до приміщень навчального корпусу та гуртожитків. Супровід на вході у корпуси здійснюють працівники служби охорони та чергові гуртожитків.

Відео

01
Документи

Висновок з обстеження території університету та виконання Ліцензійних умов щодо безперешкодного доступу до будівель, приміщень університету осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення