Політика вільного від паління середовища

Полтавський університет економіки і торгівлі (далі – ПУЕТ) прагне забезпечити здорове та безпечне середовище для всіх членів академічної спільноти, включаючи студентів, викладачів, співробітників та відвідувачів. Відповідно до цього зобов’язання та відповідно до місцевих законів і правил, що сприяють здоров’ю населення, ПУЕТ суворо забороняє куріння та вживання тютюнових виробів у своїх приміщеннях окрім спеціально визначених територій.

Масштаб:

Ця політика застосовується до всіх осіб у приміщеннях університету, включаючи кампус, об’єкти та майно, що належать або управляються університетом.

Визначення:

Куріння: вдихання, видихання, спалювання або перенесення будь-якого запаленого тютюнового виробу, зокрема сигарет, сигар, вейпів і трубок.

Тютюнові вироби: будь-який продукт, виготовлений або отриманий з тютюну, призначений для споживання людиною, включаючи, але не обмежуючись цим, цигарки, сигари, трубки, вейпи та бездимний тютюн.

Базові принципи політики:

1. Зони заборони куріння: Куріння суворо заборонено у всіх закритих приміщеннях, включаючи аудиторії, бібліотеки, офіси, вбиральні, коридори, сходові клітини, ліфти та будь-які закриті приміщення на території університету. Куріння також заборонено на відкритих майданчиках, де не створені спеціальні місця для куріння.
  2. Реклама та стимулювання продажу тютюнових виробів: Реклама, розповсюдження та продаж тютюнових виробів заборонені на території університету. Будь-яка форма реклами або стимулювання продажу тютюнових виробів також заборонена.
  3. Примусове виконання та стягнення: Очікується, що всі члени академічної спільноти, включаючи студентів, викладачів, співробітників та відвідувачів, дотримуватимуться цієї політики відмови від тютюнового диму. Недотримання може призвести до відповідних дисциплінарних заходів, які можуть включати штрафи, попередження або інші санкції, визначені адміністрацією університету.
  4. Освіта та просвітництво: Університет надаватиме інформацію, ресурси та підтримку особам, які бажають кинути палити.
  5. Зв’язок: Політика відмови від тютюнового диму буде донесена до всіх членів академічної спільноти через різні канали, включаючи вивіски, оголошення на веб-сайтах, групи в соціальних мережах університету та освітні кампанії.
  6. Перегляд та внесення змін: Ця політика відмови від тютюнопаління буде періодично переглядатися, щоб забезпечити її ефективність і актуальність. Зміни можуть бути внесені на основі змін у найкращих практиках та законодавчих вимогах.

Дотримуючись цієї політики, університет прагне створити більш здорове та сприятливе навчальне та робоче середовище для всіх, одночасно сприяючи добробуту та загальному здоров’ю своєї академічної спільноти.