Eng

Науково-організаційний відділ ПУЕТ (НОВ)

Завідувач науково-організаційного відділу
Манжура Наталія Іванівна

МЕТОЮ РОБОТИ НОВ є організація науково-дослідної роботи науково-педагогічних працівників та студентів університету та координація її виконання. Для забезпечення поставленої мети НОВ виконує завдання та здійснює функції, передбачені Положенням про науково-організаційний відділ Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (ДПСЯ ПП – 9-6.2.2-77-53-21).НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА УНІВЕРСИТЕТУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ВІДПОВІДНО ДО:

ФУНКЦІЇ НОВ:

Адреса в електронній мережі Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»:

ГРАФІК РОБОТИ НОВ:

Пн – Пт з 8:00 до 17:00
Пн – Пт з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Сб – Нд вихідний

Тематичні новини

Запрошуємо взяти участь у роботі ІХ Міжнародної молодіжної науково-практичної інтернет-конференції «Наука і молодь в ХХІ сторіччі»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!  Запрошуємо студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених взяти участь у роботі ІХ Міжнародної молодіжної науково-практичної інтернет-конференції «Наука і молодь в ХХІ сторіччі», яка відбудеться у Полтавському університеті економіки і торгівлі 30 листопада 2023 року.  ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ Біотехнології та біоінженерія Готельно-ресторанна та курортна справа Економіка Експертиза та митна справа Інформатика та комп’ютерні науки Керівництво […]

108
БІЛЬШЕ НОВИН
Документи

Положення про науково-організаційний відділ

Положення про наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених

Положення про науково-дослідну роботу студентів

Методичні рекомендації зі складання планів (звітів) з НДР