Eng

Політика архітектурної доступності

Полтавський університет економіки і торгівлі (далі – ПУЕТ) прагне забезпечити інклюзивне та сприятливе середовище для своїх студентів, викладачів та непедагогічного персоналу. У рамках цього зобов’язання ПУЕТ визнає важливість архітектурної доступності усіх будівель, які складають кампус університету. Ця політика спрямована на встановлення керівних принципів щодо надання та підтримки доступності у кампусі.

Основи політики:

 1. Розташування та доступність:
  • ПУЕТ повинен створити доступні та добре обладнані рекреаційні зони на території кампусу для задоволення потреб студентів, викладачів та непедагогічного персоналу, які потребують послуг з догляду за дітьми.
  • Рекреаційні зони мають бути спроєктовані таким чином, щоб забезпечити безпеку та комфорт, дотримуючись відповідних будівельних норм і правил.
  • Місця для навчання та відпочинку мають бути розташовані в межах кампусу.
  • Архітектурні об’єкти, які складають університетський кампус мають бути обладнані доступними входами, пандусами та ліфтами, забезпечуючи дотримання стандартів доступності для розміщення осіб з обмеженими можливостями мобільності.
 2. Зручності:
  • Туалети повинні бути спроєктовані з урахуванням архітектурної доступності.
 3. Безпека та захист:
  • На території кампусу університету діють суворі стандарти безпеки, включаючи заходи протиповітряного захисту, протоколи пожежної безпеки та плани евакуації в надзвичайних ситуаціях.
  • Доступ до навчальних корпусів та гуртожитків обмежений уповноваженим персоналом.

Впроваджуючи цю політику та керівні принципи, університет має на меті сформувати сприятливе та інклюзивне середовище, яке дає можливість студентам та науково-педагогічному персоналу переслідувати свої освітні та професійні цілі, забезпечуючи власний добробут та особистісний розвиток.