Eng
6

Участь ПУЕТ у лекторії НАЗК у межах Тижня доброчесності – день 2

3 грудня 2025 року, у другий день роботи онлайн-лекторію «Доброчесність та антикорупція: свідомість, відповідальність, приклад», директор Навчально-наукового інституту забезпечення якості вищої освіти, доцент Олена Гасій, та її заступниця Наталія Молчанова долучилися до обговорення важливих питань доброчесності в освітньому середовищі.

Лекторій організований командою Офісу доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) у межах Тижня доброчесності, присвяченого Міжнародному дню боротьби з корупцією.

Спікером другого дня виступив Сергій Квіт – доктор філологічних наук, професор, президент Національного університету «Києво-Могилянська академія».

У своїй лекції «Доброчесність як кар’єрна стратегія: як знайти свою справу й залишатися стійким у складних системах» він поділився міркуваннями про роль етичних принципів у професійному становленні та важливість особистої відповідальності для збереження стійкості у викликах сучасних інституційних середовищ.

Щиро дякуємо організаторам і спікеру за можливість долучитися до такого змістовного й натхненного обговорення!

YouTube-трансляція: https://youtube.com/live/s-X-Fjs_Zlg?feature=share

БІЛЬШЕ НОВИН