Eng
86

ПРАКТИКАНТ НАВЧАЛЬНОГО ЮРИДИЧНОГО ЦЕНТРУ “ПРАВОВА СТУДіЯ” ПУЕТ ДОЛУЧИВСЯ ДО ОЧНОГО ФОРМАТУ ПРОЄКТУ “ШКОЛИ ДЕМОКРАТИЧНИХ ІНІЦІАТИВ”

13 — 15 грудня 2024 р. відбувся другий(очний) етап проєкту “Школи демократичних ініціатив” у місті Києві на базі Київської школи держаного управління ім. Сергія Нижного. Програма заходу видалась надзвичайно цікавою і інформативною. Впродовж 3 днів учасники прослухали 11 лекцій та створили власний проєкт.

У заході взяли участь 20 актівістів та активісток з різних міст України. Здобувач вищої освіти 2 курсу спеціальності 081 Право Полтавського університету економіки і торгівлі Михайло Ковальов із задоволенням взяв участь у заході.

Початок очного етапу проєкту відбувся 13.12.2024 року і розпочався зі вступного слова Антона Геращенко, екс-народного депутата України VIII cкликання. У цей день до уваги учасників було запропоновано 3 лекції та 1 панельна дискусія. Першу лекцію на тему “Лідерство. Розвиток особистих лідерських якостей та управління командами” провів Віктор Галасюк, український економіст та громадський діяч.

Друга лекція на тему “Публічна комунікація лідера” проведена Ольгою Бабій, менторкою з енергетичних програм та сталого розвитку Київської школи державного управління імені Сергія Нижного.

Остання лекція першого дня була присвячена протидії дезінформації, спікеркою лекції виступила Людмила Таболіна — філологиня, вчителька-методистка; півфіналістка світової Премії Global Teacher Prize 2023. Особливістю лекції стало засвоєння учасниками теоретичних знань на практичних кейсах. Учасників об’єднано в 4 групи, кожній групі надавався “фейковий” нормативний документ органів державної влади. Перед групами стояло завдання щодо знаходження ознак дезінформації в наданому документі.

Другий день тренінгу розпочався з лекції Олександра Новікова, колишнього голови НАЗК з 2020 по 2024 роки.

Другий день продовжився лекцією на тему “Фандрейзинг. Як, де та у кого шукати ресурси для реалізації ідеї”, спікером на якій виступив Ростислав Семка – Голова ГО “Освіта 360”. Спікер поділився своїм досвідом в громадському секторі, надавав цінні поради щодо написання грантових заяв та боротьби з труднощами, які можуть виникнути під час реалізації свого проєкту. Третя лекція на тему “Проєктний менеджмент. Як планувати, організовувати та реалізовувати громадські проєкти” проведена Володимиром Страшком, підприємцем і CEO з більш ніж десятирічним досвідом роботи в EdTech консалтингу, телекомунікаціях та державному управлінні.

Фінальну лекцію другого дня провела Ольга Бабій, тема якої була присвячена методам ефективного спілкування та залучення громадян до процесу прийняття рішень. Під кінець другого дня учасників розділили на групи в яких учасники розробляли свої проєкти.

Третій(останній) день розпочався з лекції Борискіної Єлизавети — координаторки проєкту, темою лекції був “Проєктний менеджмент”. Остання лекція мала мотиваційній характер, проведена Ольгою Бабій, менторкою з енергетичних програм та сталого розвитку Київської школи державного управління імені Сергія Нижного.

Після закінчення лекційного модулю учасники продовжили працювати в своїх командах над проєктами, їх структурою та презентаціями. Одразу після завершення роботи команди представляли свої напрацювання журі проєкту.

Після підбиття підсумків триденної роботи учасникам програми вручили сертифікати про успішне навчання в межах проєкту “Школа демократичних ініціатив”.

Вдячні кожному і кожній, хто причетний до організації проєкту “Школа демократичних ініціатив”, за можливість взяти участь у заході, за неймовірні емоції, позитив, приділений час і за отримання безцінних знань та навичок.

БІЛЬШЕ НОВИН