Eng

94

Лекція експерта Центру підприємництва та технологій Сутарджа Інженерного коледжу Каліфорнійського університету Берклі Rick Rasmussen «Entrepreneurial Frameworks»

Додати в гугл календар
Дата проведення: 19.09.2023 - 19.09.2023

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію експерта Центру підприємництва та технологій Сутарджа Інженерного коледжу Каліфорнійського університету Берклі Rick Rasmussen «Entrepreneurial Frameworks».

Дата та час: 19 вересня о 19:00.

Короткий опис до лекції:
Чи знали ви, що понад 90% стартапів зазнають невдачі? У цій лекції ми розглянемо 2 основні принципи започаткування та розвитку підприємницької справи – клієнтоорієнтований підхід та дисципліноване підприємництво. Дві основні концепції, які повинен використовувати будь-який стартап, щоб знизити ризики і підвищити шанси на успіх.

Лінк на реєстрацію: https://is.gd/DQ9BaW

Rick Rasmussen – основні факти про його професійне життя:

Працює керуючим директором Concordia Ventures, фірми стратегічного управління, яка допомагає у розвитку інноваційної екосистеми для понад 20 урядів та агентств економічного розвитку по всьому світу. Він часто є спікером на конференціях, керує кількома акселераторами та входить до кількох міжнародних консультативних рад.

Є науковим співробітником галузі Каліфорнійського університету Берклі та викладачем Північно-східного університету. Розробляє та викладає курси з інновацій та підприємництва з акцентом на фінансах. Курси «Поглиблене підприємництво», «Розпад промисловості» та «Корпоративна трансформація», а також «Фінанси підприємництва та прямий капітал».

Раніше він був генеральним менеджером відділу мікропроцесорів MIPS в LSI Logic, віце-президентом з маркетингу в C-Cube Microsystems і тимчасовим генеральним директором у Vectorlink/Road. Усі провідні компанії в галузі напівпровідників, усі з IPO та виходами на загальну суму 12 мільярдів доларів.

Має подвійний ступінь магістра ділового адміністрування в Школі бізнесу Haas Каліфорнійського університету Берклі та Вищій школі бізнесу Колумбійського університету в Нью-Йорку, а також ступінь бакалавра електротехніки та комп’ютерних наук в Університеті Каліфорнії Берклі.

Телеграм канал Ukraine Global Faculty – https://t.me/UkraineGlobalFaculty та FB сторінка – https://www.facebook.com/profile.php?id=100087972537514. Приєднуйтесь!

58
Дата проведення: 16.03.2024 - 16.03.2024
46
Дата проведення: 10.02.2024 - 10.02.2024
БІЛЬШЕ АНОНСІВ