Eng

100

Запрошуємо на  Майстер класи для людей поважного віку (УТВ) на підтримку ЗСУ «Зимова майстерня»

Додати в гугл календар
Дата проведення: 16.12.2023 - 16.12.2023

Соціальний проєкт «Університет третього віку» запрошує на Майстер класи для людей поважного віку на підтримку ЗСУ: «Зимова майстерня» 16 грудня 2023 року об 11:00.

На вас чекають:

Fitness – на занятті з фітнесу ви матимете змогу покращити свої як фізичні дані (збільшення витривалості, зміцнення м’язів та підтримка їх в тонусі, поліпшення мобільності суглобів) так і емоційний стан (зменшення рівня стресу та тривоги, підвищення самооцінки і впевненості у собі). Тренер: Ірина Сліпченко (асистент кафедри хореографії ПНПУ, фітнес тренер), хол 2-поверх.

Танці «Стандарт» – що може бути більш прекрасним, ніж рухатися у ритмі вальсу? Чарівне танго завжди молоде! Тренер: Сергій Гусєв (суддя міжнародного класу), хол 2-поверх.

Народний танець – познайомимося з колоритом народної хореографії та поринемо у вирій запального українського танцю!!! Тренер: Олександр Лимар (артист балету Полтавської обласної філармонії), хол 2-поверх.

Latin dance – на цьому занятті у вас буде можливість побачити та спробувати основні елементи латиноамериканських танців, зарядитися енергією та чудово провести час. Тренер: Руслан Сліпченко (керівник ансамблю бального танцю в ПНПУ, засновник ELITE-DANCE STUDIO), хол 2-поверх.

Адвент календар на новий рік – фізичне, психічне, фінансове здоровʼя. Тренер: Надія Власенко (ТОП-лідер вітчизняної мережевої компанії, власниця центру краси та здоров’я, ВПО, Рубіжне Луганської області), ауд. 336.

Участь – вільний донат на Збройні Сили України.

Благодійний збір – на потреби спецпідрозділу «Кракен».

До зустрічі в Полтавському університеті економіки і торгівлі. м. Полтава, вул. Івана Банка, 3.

1021
Дата проведення: 16.03.2024 - 16.03.2024
49
Дата проведення: 10.02.2024 - 10.02.2024
БІЛЬШЕ АНОНСІВ