Eng

52

20.02.2021 року знову проходить навчання в Університеті третього віку

Як і кожної суботи, 20 лютого 2021 року Університет третього віку при Полтавському університеті економіки і торгівлі гостинно відкрив свої двері. І знову куратори й викладачі зустрічали у привітних аудиторіях слухачів поважного віку, де ті опановували навчальні дисципліни за напрямами: «Англійська мова», «Німецька мова», «Інформаційно-комунікативні техно­логії», «Психологія 55+», «Краєзнавчі студії Полтавщини», «Здоровий спосіб життя», «Споживай свідомо». Після завершення основних занять наші слухачі відвідали курси на вибір: «Справжня леді», «Творча лабораторія «Ретро-бабуся», «Центр мистецтв дозвілля для ЛПВ», «Філософські та релігієзнавчі студії», «Економічна грамотність для людей поважного віку», «Креативне підприємництво».

На кураторських годинах слухачі отримують багато яскравих вражень.

Так, група П-2 із куратором Оленою Кириченко помандрувала у «Віртуальну подорож до столиці Південної Кореї», де ознайомилася з культурним надбанням, деякими традиціями, цікавими фактами про життя в Південній Кореї.

Група А-4 з куратором Людмилою Кириченко організували захід-знайомство «Сторітелінг як мистецтво красивої розповіді».

Групи З-1 із куратором Іриною Прокопенко та ІКТ-11 із куратором Наталією Кузнєцовою відвідали музей Панаса Мирного. Прослухали змістовну екскурсію з театралізованими міні-сценками про життя і творчі здобутки знаного письменника нашого краю.

Група ІКТ-3 та її куратор Надія Левошко завітали на персональну виставку художника Григорія Волкова. Його збірка робіт під назвою «Молитва за життя» справила сильне враження на слухачів УТВ.

Група А-7 із куратором Юрієм Дзекуном побували в Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка. Слухачі УТВ насолодилися прекрасними картинами високого мистецтва.

А група А-5 із куратором Вітою Тереховською залишилися чаювати в університеті. У теплій, дружній обстановці, смакуючи тістечками, цукерками та чаєм, знайомилися, розповідали про себе, спілкувалися та складали плани на майбутнє.

Також у рамках соціально-адаптивного курсу, який є невід’ємною частиною занять, слухачі Університету третього віку (групи ІКТ-2, П-2, П-4, З-1, С-1) відвідали лекцію Андрія Руденка, який презентував програмний сервіс для взаємодії містян із владою «е-Poltava».

68
БІЛЬШЕ НОВИН