Eng
51

22 лютого 2024 року відбувся другий захист магістерських робіт спеціальностей «Педагогіка вищої школи» та «Освітня робототехніка»

22 лютого 2024 року кафедра педагогіки та суспільних наук успішно провела захист магістерських робіт студентів денного та заочного відділення спеціальності «Педагогіка вищої школи» та «Освітня робототехніка». Це вже другий захист, перший пройшов у січні, а наразі свої компетенції підтверджували групи, що були набрані пізніше.

На захисті працювало дві комісії. Для спеціальності «Педагогіка вищої школи» у неї входили голова, проф., зав. каф. педагогічної майстерності та менеджменту ім. І.А.Зязюна ПНПУ Жданова-Неділько Олена, Григорівна, проф., д. пед.н. Нестуля Світлана Іванівна та к.пед.н., доц. кафедри педагогіки та суспільних наук Шара Світлана Олексіївна. Для «Освітньої робототехніки» – голова, проф., зав. каф. педагогічної майстерності та менеджменту ім. І.А.Зязюна ПНПУ Жданова-Неділько Олена, Григорівна, к.пед.н., доц. кафедри педагогіки та суспільних наук Матвієнко Юрій Сергійович та к.пед.н., доц. кафедри педагогіки та суспільних наук Шара Світлана Олексіївна. Секретарем була ст. викл. кафедри педагогіки та суспільних наук Пивоварська Ксенія Каринівна. Також в захисті брала участь зав. кафедри педагогіки та суспільних наук, д.іст.н., проф. Петренко Ірина Миколаївна.

Захист проходив у дистанційному форматі та завершився успішно – всі студенти отримали позитивні оцінки. Вітаємо випускників із останнім кроком в навчанні та зичимо вдалого кар’єрного шляху!

БІЛЬШЕ НОВИН