Eng
115

22 жовтня – «День кар’єри ЄС» у Полтаві

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в Полтаві 22 жовтня. Співорганізаторами події є Вищий навчальний заклад укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», Полтавський обласний центр зайнятості.

09.30-11.00

Відкриття «Дня кар’єри ЄС». Панельна дискусія: «Професійний розвиток та європейська інтеграція»

  • тенденції на ринку праці, зміст очікуваних роботодавцями знань і навичок;
  • вплив процесів європейської інтеграції на український бізнес;
  • шляхи адаптації вищої освіти до вимог ринку праці;
  • глобальний освітній простір: перспективи й виклики.

Модератор: Інна Пахомова, директор Навчально-наукового інституту проєктів та інновацій, Полтавський університет економіки і торгівлі.

Спікери:

Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі

Світлана Нестуля, директор Навчально-наукового інституту лідерства Полтавського університету економіки і торгівлі

Вікторія Давидова, радниця з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні

Денис Черніков, менеджер проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні»

Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості

Володимир Бражник, керівник Digital відділу мережі магазинів Аврора Сьогодні

Анна Ковбасюк, Інформаційний центр Еразмус+ Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні

Вікторія Плахтюк, Анастасія Котенко, студенти Полтавського університету економіки і торгівлі

Реєстрація: https://forms.gle/9ekS2L5GRvFGceBH7

11.20-14.00

Тренінги softskills

11:20 Тренінг: «Стартап: від ідеї до власного бізнесу. Основні питання стартаперів регіону»

Тренер: Ігор Юрко , доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, Полтавський університет економіки і торгівлі.

Реєстрація: https://forms.gle/9ekS2L5GRvFGceBH7

11:20 Тренінг: «Особливості управління конфліктами у сучасному світі»

Тренер: Оксана Делія,доцент кафедри управління персоналом, економіки праці та економічної теорії, директор Полтавського кооперативного коледжу Полтавської облспоживспілки, Полтавський університет економіки і торгівлі, Полтавський кооперативний коледж Полтавської облспоживспілки.

Реєстрація: https://forms.gle/9ekS2L5GRvFGceBH7

12:40 Тренінг: «Створення та реалізація молодіжних проектів»

Тренер: Інна Пахомова, директор Навчально-науковогоінститутупроектів та інновацій, Полтавський університет економіки і торгівлі.

Реєстрація: https://forms.gle/9ekS2L5GRvFGceBH7

З програмою заходу можна ознайомитися тут http://puet.edu.ua/uk/news/den-karyery-yes-v-m-poltava

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у Полтаві : Олександр Манжура, тел, 050 346 44 89 e-mail:manzhura11@ukr.net, Інна Пахомова, тел. 050 808 53 83, e-mail: project.puet@gmail.com

 «Дні Кар’єри ЄС» реалізуються в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у 15 містах України протягом останніх чотирьох років.  Це серія публічних заходів, де представники мереж ЄС та інші учасники обговорюють впровадження стандартів і практик ЄС в Україні, участь у програмах ЄС для розвитку нових бізнес- та освітніх можливостей.

Під час заходу гості дізнаються про: тенденції на ринку праці; вплив європейської інтеграції на  очікування роботодавців і те, як український бізнес розвиває ці напрями і які вимоги висуває до молодих фахівців; учасники дізнаються про  пріоритети політики Європейського Союзу (EU GreenDeal, Industry 4.0 тощо) та тренди, які вони створюють; учасники мереж ЄС поділяться успішними історіями, як вони використовують широкі можливості, отримуючи освіту в Європі та розвиваючи власний бізнес за підтримки ЄС.

«День кар’єри ЄС» є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива».

Інші новини21-22 жовтня – «Дні кар’єри ЄС» у Львові  16.10.2020Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться у Львові 21-22 жовтня. Співорганізаторами події є Львівський національний університет імені Івана Франка, Інформаційний центр ЄС у Львівському університеті, ГО «Студія Європейського Менеджменту».20 жовтня – «День кар’єри ЄС» у Вінниці  15.10.2020Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться у Вінниці 20 жовтня. Співорганізаторами події є ТОВ «Науковий парк «ДонНУ-Поділля», Міжнародна громадська організація «Україна-Польща-Німеччина», ГО «Єврорегіон «Дністер».Європейський досвід є важливим для успішної кар’єри – експерти  15.10.2020Досвід стажування, навчання та роботи у країнах Європейського Союзу є важливою перевагою для побудови успішної кар’єри молодих спеціалістів, випускників вишів. Про це йшлося під час панельної дискусії на «Дні кар’єри ЄС» у Чернівцях 15 жовтня за підтримки Представництва Європейського.

https://euroquiz.org.ua/events/view/416

БІЛЬШЕ НОВИН