Eng

29

25-річний ювілей громадської організації «Примирення» в Полтаві

24 листопада 2019 р. у Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулося святкове засідання громадської організації «Примирення», присвячене 25-річчю її функціонуванню в Полтаві. У засіданні взяли участь члени організації ГО «Примирення» (голова – А. Котенко), представники партнерської громадської організації «Полтавське товариство німців «Відергебурт» (голова – В. Кушніров) та Центру німецької мови ПУЕТ (керівник – О. Кобзар), завідувач кафедри педагогіки та суспільних наук І. Петренко, співробітники університету та громадськість міста.  

Почесними учасниками заходу стали гості з землі Фільдер – побратима Полтави в Німеччині Ута Марія  та Крістоф Кіллгус та Йоахім Генріхсмевер. Захід розпочався святковим богослужінням лютеранської церкви, яке продовжили виступ дитячої групи та представники творчих колективі Полтави. Завершилася зустріч загальним обідом, під час якого українські учасники змогли поспілкуватися з німецькими колегами на всі теми, які їх цікавили, зокрема про права і свободи німецьких громадян, про роботу соціальних служб та волонтерських організацій у Німеччині у царині допомоги малозабезпеченим верствам населення.

Після святкового заходу учасники з Німеччини оглянули історичні місця Полтави, багато серед яких пов’язані з історією німецьких колоністів у Полтаві. Цікаву та змістовну екскурсію для гостей провели професори університету  І. Петренко та О. Кобзар.

74
БІЛЬШЕ НОВИН