Eng
54

28 червня 2024 року в Полтавському університет економіки і торгівлі відбулося урочисте нагородження почесними відзнаками з нагоди Міжнародного дня кооперативів

Полтавський університет економіки і торгівлі як частина великої кооперативної родини відзначив Міжнародний день кооперативів. Це свято майже мільярда людей, причетних до сучасного кооперативного руху у світі, а отже, свято українських кооператорів, які словом і ділом переконують: «Кооперація, заснована на великій, по-справжньому демократичній ідеї єднання людей і на народній самодіяльності, є провідна зоря до економічного і духовного відродження рідного краю і народу» (Микола Левитський).

У піднесеному настрої, зі словами вдячності за відданість принципам солідарності, братерства, самодопомоги, справедливості та єдності присутні на урочистостях з нагоди Міжнародного дня кооперативів привітали колег із заслуженими нагородами.

Ректор Полтавського університету економіки і торгівлі, д. і. н., професор Олексій Нестуля вручив Грамоти Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України за вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих  фахівців для споживчої кооперації та інших галузей економіки і України, сповідування кооперативних цінностей директору Навчально-наукового центру підготовки кадрів вищої кваліфікації, д. е. н., професору Тетяні Гудзь, проректору з науково-педагогічної роботи, к. пед. н., доценту Юрієві Матвієнку, директору Навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання Віталіні Шимановській. Також почесних відзнак Укркоопспілки удостоєні директор Черкаського кооперативного економіко-правового фахового коледжу, к. пед. н.,  доцент Лариса Гасюк та директор Білгород-Дністровського економіко-правового коледжу Ганна Бойко.

Почесну грамоту Президії ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України за багаторічну сумлінну працю в споживчій кооперації, вагомий особистий внесок у зміцнення та підвищення ролі профспілкової організації, активну життєву позицію із захисту соціально-економічних прав та інтересів працівників та з нагоди Міжнародного дня кооперативів вручено Наталії Роговій, заступникові голови профспілкового комітету первинної профспілкової організації університету, к. т. н., доценту.

За багаторічну сумлінну працю на благо Полтавської міської територіальної громади, високу професійну майстерність, активну громадянську позицію, значні досягнення в професійній та громадській діяльності та з нагоди ювілеїв Почесними грамотами виконавчого комітету Полтавської міської ради нагороджені завідувач лабораторії кафедри харчових технологій і ресторанного господарства Ірина Прокопенко та інженер з комплектації устаткування й матеріалів відділу ремонту інформаційного центру Віктор Демус.

Тривалими аплодисментами, побажаннями життєвого і творчого многоліття  зустріли нагороджених високою відзнакою «За вагомий внесок у розвиток університету» корифеїв Полтавського університету економіки і торгівлі Мирослава Алімана, завідувача музею, к. е. н., доцента, та Петра Балабана, завідувача кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, к. е. н., професора. Їхні імена відомі широкому загалу вітчизняних і зарубіжних кооператорів, учених і практиків, теперішніх і колишніх студентів університету «в Україні й не в Україні». Усі роки своєї трудової біографії Мирослав Васильович та Петро Юрійович присвятили системі споживчої кооперації України, а це понад п’ять  десятиліть  чесної, сумлінної, самовідданої праці, під час якої яскраво виявилися їхні здібності як організаторів, менеджерів, науковців, педагогів, активних, вдумливих, творчих, шляхетних людей.

Почесними грамотами за значні трудові досягнення та з нагоди Міжнародного дня кооперативів пошановані Олена Гасій, директор Навчально-наукового центру забезпечення якості вищої освіти, к. е. н., доцент, та Олена Горячова, відповідальний секретар приймальної комісії, к. т. н., доцент.

БІЛЬШЕ НОВИН