Eng
99

3.04.2024 Кураторська година «Що потрібно знати про академічну доброчесність?»

Поширення та популяризація ідей академічної доброчесності – це важливий елемент виховної роботи зі студентами у ПУЕТ. Саме з цією метою в університеті було проведено спільну для усіх здобувачів вищої освіти кураторську годину «Що потрібно знати про академічну доброчесність?».

Спікером виступив доц. Шаповалов В.О. – уповноважена особа зі сприяння академічній доброчесності. Здобувачі ознайомилися із головними принципами доброчесності, які пропагує міжнародна спільнота та поширюються у ПУЕТ.

Під час зустрічі спікер розповів про актуальність дотримання принципів доброчесності та відмітив, що на сьогодні це питання знайшло відображення і в чинному законодавстві. Було відмічено, що проблема недоброчесності актуальна не лише для системи вищої освіти в Україні, але й характерна і для розвинених країн світу.

Студенти також отримали інформацію про те, як в університеті популяризуються принципи академічної доброчесності, що вже зроблено та які заходи плануються провести.

Доповідач розповів і про українську антипремію «Академічна негідність» та хто став її переможцем за підсумками 2023 року.

71
БІЛЬШЕ НОВИН