Eng
48

Завершено тренінговий курс “Майстер манікюру”

28.02.2024 року завершили довготоривалий тренінговий курс “Майстер манікюру”. Тренер Шалигіна Наталія.

Метою тренінгу було: навчити слухачів базовим технологіям та опанувати тонкощі професії «Майстер манікюру». Слухачами курсу є Внутрішньо переміщені особи, які втратили житло і роботу внаслідок воєнних дій.

Наталія – тренер-практик ставила перед собою і слухачами завдання: сформувати базові навички, а саме: знання та вміння щодо правил дезінфекції та стерилізації, розуміння організації робочого місця, вміння обирати інструмент в залежності від типу кутикули, аналізувати стан шкіри і нігтьової пластини. В результаті тренінгу учасники навчилися: виконувати комбінований манікюр; надавати нігтьовій пластині естетичну форму, покривати нігті гель-лаком; виконувати базовий дизайн нігтів.

Надання корисних навичок допоможуть слухачам адаптуватися до складних реалій життя в іншому регіоні, можливо комусь допоможуть перекваліфікуватися та знайти нову роботу в повоєнний час для підтримки себе і родини.

Тренінг організовано на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ, – ректор Олексій Нестуля , ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини”, – виконавчий директор Світлана Нестуля. В рамках реалізації проєкту Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні за підтримки «Shanti Volunteer Association» за фінансування уряду Японії, – керівник проєкту Ольга Стефанюк, методист проєкту Ірина Павлик.

Проєкт реалізується вже другий рік для ВПО, що знайшли прихисток в Полтавській територіальній громаді. Моніторинг проєкту здійснюється моніторинговою групою, керівник Роман Заворотній.

Реалізація проекту триває до 16 серпня 2024 року. В рамках проєкту пропонуються навчальні курси, для ВПО, які проживають у Полтавській області, щоб отримати знання, корисні для відновлення засобів до існування та залучити себе до соціальної взаємодії. Проєкт також забезпечує ВПО продуктовими наборами, наборами побутової хімії та жіночої гідності.

За інформацією можна звертатися:

Контактний номер телефону:

ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини

+380995158429

Полтавський університет економіки та торгівлі (вул.Івана Банка 3, каб.316)

Реєстрація на навчальні курси у групі Telegram (https://t.me/+1BGn5rAAt29hYzMy).

БІЛЬШЕ НОВИН