Eng
46

60 РОКІВ УСПІХУ: традиції сучасності – зв’язок поколінь

21 травня 2021 року ПУЕТ онлайн відчинив свої двері всім своїм випускникам, а їх, до речі, понад 100 тисяч осіб, та приймав на свою адресу вітання, адже в  жовтні університет святкуватиме свої 60.

І хоча цього року з метою дотримання протиепідеміологічних заходів було прийнято рішення перенести святкування в онлайн-формат свято відбулося в атмосфері єднання та доброзичливості, щирих посмішок, теплих спогадів.

За програмою святкування о 10:00 було урочисто відкрито марафон історій успіхів випускників ПУЕТ, починаючи із представників перших років випуску й завершуючи торішніми  випускниками-магістрами.

На початку онлайн-зустрічі з вітальним словом до випускників звернувся ректор університету, д. і. н., професор Олексій Нестуля. У своїй промові він наголосив на тому, що кожне покоління випускників робило свій посильний внесок у розбудову університету: так покоління перших випускників у прямому сенсі допомагало будувати будівлю головного навчального корпусу та гуртожитки, наступне покоління випускників докладало чимало зусиль у становленні університету, нинішнє покоління, утримуючи планку високих стандартів освіти минулих поколінь, робить університет сучасним, відкритим, прогресивним.

О 12:00 працювали зустрічі випускників за спеціальностями. До кожного завідувача кафедри ПУЕТ  онлайн завітали студенти-активісти, ті, хто писав наукові роботи та виступав із доповідями, хто старанно вчився, хто готував концерти та виступав на урочистостях та святах, хто захищав честь університету у спортивних змаганнях.

У цей день на адресу ректорату та університету надійшли численні привітання. Ми маємо велику кількість історій успіху своїх студентів, якими з радістю будемо ділитися, адже це – найцінніший KPI роботи університету, викладацького складу, ректорату.

Зі святом нас! 

1739
БІЛЬШЕ НОВИН