Eng

114

Академічна мобільність науково-педагогічних працівників ПУЕТ в рамках програми ERASMUS+ рівня KA1 в Туреччині (м. Стамбул)

8-12 травня 2023 року доцент кафедри фінансів та банківської справи, к.е.н. Олена Гасій та доцент кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин, к.е.н. Світлана Туль в рамках програми ERASMUS + рівня KA1 відвідали один з найбільших приватних університетів м. Стамбул – Istanbul Sabahattin Zaim University.

У рамках програми освітньої мобільності Erasmus+ науково-педагогічні працівники успішно провели заплановані заняття, спрямовані на обмін досвідом у галузі викладання, отримали унікальну можливість розширити свої комунікативні навички, використовуючи фахову англійську мову. Крім того, учасники програми змогли покращити свої крос-культурні навички та розширили свої міжнародні зв’язки, що стане основою для майбутніх наукових співпраць та проєктів. Під час візиту до Туреччини відбулися зустрічі зі студентками 3 курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Дар’єю Романюхою та Євгенією Купрієнко, які навчаються в Istanbul Sabahattin Zaim University у 2-му семестрі 2022-2023 н.р. Зустрічі стали не тільки цінним джерелом знань та інформації, але й сприяли побудові взаємної довіри та розуміння між викладачами та студентами. Вони створили можливість для особистої взаємодії, обміну думками та взаємному навчанню. Захоплююча спільна прогулянка по визначним місцям Стамбулу (історичний район Стамбула – Старе місто, Галатська башта, Дівоча вежа, Гранд Базар, Долмабахче) та прогулянка на катері Босфорською протокою з азійської частини до європейської дозволила насолодитися красою та культурою Туреччини, підвищити свою свідомість про історичну та культурну спадщину цієї країни.

78
БІЛЬШЕ НОВИН