Eng

20

АКАДЕМІЯ ПРАКТИЧНОГО МАРКЕТИНГУ

“Академія практичного маркетингу” – проект, організований за підтримки консалтингової компанії ОМ GROUP і Полтавского університету економіки та торгівлі, спрямований на підготовку спеціалістів в напрямку маркетингу у практичному форматі.

20 обраних учасників проекту на два тижні поринуть в атмосферу безперервної роботи – над собою особисто, своєю новою командою і своїм новим проектом.

Протягом проекту, наші герої організуються в команди та отримають реальні завдання від реальних бізнесів, познайомляться з методикою дизайн-мислення, інноваційними маркетинговими інструментами, основами проектного менеджменту та презентації.

Учасники будуть проводити інтерв’ю та дослідження споживачів, працівників, підприємців, здійснювати таємні закупки, складати карти сервісу, персона-моделі та інші завдання. За кожною командою буде закріплено куратора та ментора, які протягом 2-х тижнів стануть для них консультантами та наставниками.

Результатом проекту має стати презентація своїх аудиторських висновків і пропозицій (проектів) перед замовниками.

Кращий проект, визначений за результатами голосування серед учасників та організаторів, отримує фінансову винагороду, а кожен з учасників гарантовано отримує диплом випускника академії та приємні подарунки.

Після проекту, кращі з кращих, можуть отримати запрошення на реалізацію запропонованих ними проектів в компаніях своїх замовників, або стажування маркетинговим консультантом в ОМ GROUP.

Стати учасником проекту може кожен. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі.

 

Для того, тоб подати заявку на участь, потрібно заповнити анкету: https://goo.gl/Jz85LL

PDF icon Більш детально тут…

Приєднуйтесь до заходу на фейсбуці

БІЛЬШЕ НОВИН