Eng

16

Безпечно та якісно? Знаю, що купую!

Безпека та інформація про склад харчових продуктів є невід’ємною складовою охорони здоров’я та продовольчої безпеки. Значна кількість українців хворіє через приховування чи завуальовування шкідливих складових харчових продуктів – фактично споживач не володіє інформацією про справжній склад продукту, що є порушенням прав як споживачів. Вирішення цього питання не потребує значних коштів та часу, але має визначальний вплив на здоров’я всього населення України.

У рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС вітчизняне харчове законодавство починає змінюватися: ухвалено важливий Закон «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів», де визначено заборону використання інформації, що може ввести споживача в оману.

У зв’язку зі вступом в дію документа щодо змін у харчовому законодавстві Полтавський університет економіки і торгівлі долучився до загальнонаціональної інформаційної кампанії Громадської організації «Український центр європейської політики», яка має на меті забезпечити належну поінформованість споживачів і надання точної та зрозумілої людям інформації щодо харчових продуктів.

У ході інформаційної кампанії планується в одному з найбільших у місті ТРЦ «Київ» протягом січня–лютого 2019 р. розміщення інформаційного банера та проведення консультацій та роз’яснення для споживачів щодо змін у сфері харчового законодавства та захисту прав споживачів.

БІЛЬШЕ НОВИН