Eng
54

Благодійний концерт «Студентська весна» з нагоди Всесвітнього дня вишиванки

В актовій залі Полтавського університету економіки і торгівлі відбувся благодійний концерт «Студентська весна» з нагоди Всесвітнього дня вишиванки. Студентська весна – це та концертна програма, яку чекають всі студенти, адже, саме в цей день на сцені вони можуть показати всю свою силу, волю та натхнення творити.

З вітальними словами до глядачів та учасників звернулась перша проректорка університету Наталія Педченко. У вітальній промові вона відзначила органічне поєднання концертної програми «Студентська весна» та Всесвітнього дня вишиванки, адже, це свято було започатковане саме студентською молоддю одного з українських університетів. Пані Наталія відзначила, що вишиванка — це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, яка виступає містком між поколіннями, що сполучає нас з минулим та перехрещуються з майбутнім.

Враховуючи, що захід відбувався на передодні Дня науки в Україні найактивніших студентів-науковців нагородили Подяками ректора університету Олексія Нестулі. За активну наукову діяльність, участь у студентських наукових заходах та з нагоди Дня науки в Україні подяки отримали: Ряднина Вікторія, Вісич Єлизавета, Бугаєвський Микола, Шестопал Єлизавета, Циніцький Антон, Андрушків Олександр, Вакуленко Олена, Горбачов Микола, Деркач Андрій, Когут Антон, Калина Альбіна, Клименко Анна, Корнілова Альбіна, Подойнік Юлія, Посполітак Данило, Стешенко Станіслав, Утепбергенова Мар’яна, Халявка Гаврило та Юрченко Олександра.

За активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування та університету Подяками ректора відзначені: Дробина Софія, Калюжна Надія, Данилейко Максим, Посполітак Данило, Деркач Олександр, Корнілова Альбіна, Писаренко Вікторія, Ачкасова Марія, Баішев Микита, Шестопал Єлизавета, Калина Альбіна, Лукʼянова Олександра, а також танцювальні колективи «Liberi», «Play With Fire», «Yu:gen», «Juzz Dance», вокальний колектив «Bellatrix» і театральний колектив «Коло».

Як завжди студенти та мистецькі колективи університету подарували глядачам море позитивних емоцій та гарного настрою. Бездоганний вокал, чудові танцювальні номери представили колективи «Play With Fire!», «Bellatrix», «Liberi», «Yu:gen», Juzz Dance», вокалісти Терпак Артем, Наріжняк Карина,  Торяник Валерія, Ряднина Вікторія, Білик Аліна, Сорока Олена, Оскарьов Руслан, музиканти Станіслав Іванов, Посполітак Данило  ведучі Сичук Діна, Філіпповський Антон. Завдячуючи талановитій, небайдужій молоді маємо змогу розвивати мистецьке середовище університету, волонтерські ініціативи та підтримувати наших Захисників і Захисниць. Всі присутні долучилися до збору коштів, які будуть використані на потреби підрозділів ЗСУ.

Дякуємо студентській молоді за вашу любов до України!

1785
БІЛЬШЕ НОВИН