Eng
83

Благодійний концерт «Свято весни, кохання та краси»

Студенти, викладачі, співробітника ПУЕТ активно займаються волонтерською діяльністю, проводять благодійні заходи і постійно донатять на потреби Української Армії.

21 березня 2024 року в актовій залі Полтавського університету економіки і торгівлі відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України. Після нетривалої перерви студенти та мистецькі колективи ПУЕТу подарували море позитивних емоцій глядачам. Бездоганний вокал, чудові танцювальні та театральні номери глядачам демонстрували колективи «Play With Fire!», «Bellatrix», колективи «Liberi», «Ю-ген», «БРО», театральний колектив  «Коло», вокалісти Станіслав Іванов, Терпак Артем, Філіпповський Антон, Малтабар Марія,  Торяник Валерія, ведучі Сичук Діна, Данилейко Максим. Завдячуючи талановитій, небайдужій молоді маємо змогу розвивати мистецьке середовище університету, волонтерські ініціативи та підтримувати наших Захисників і Захисниць. Пісня, мелодія, танець, театр все, що від душі та рідне серцю українця, проймали до сліз усіх слухачів, об’єднуючи вірою, що ми особлива та сильна нація.

Всі присутні долучилися до збору коштів, які будуть використані на потреби підрозділів ЗСУ. Дякуємо всім в чиїх серцях любов до України. Ваші вчинки захоплюють, надихають, переконують, що разом ми незламні, а  наша згуртованість наближає Перемогу!

 Слава Україні!

 Героям Слава!

60
БІЛЬШЕ НОВИН