Eng

23

БУДНІ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Завдяки сучасним технологіям карантинні умови не є перешкодою для освітнього процесу. Застосовуючи віртуальні освітні платформи, викладачі кафедри фінансів та банківської справи ПУЕТ постійно вирішують нагальні питання удосконалення освітніх програм та дистанційного навчання, виховної та профорієнтаційної роботи. 27 листопада 2020 року в онлайн режимі відбулося чергове засідання кафедри фінансів та банківської справи, на якому розглядалися такі важливі питання, як визначення переліку дисциплін вільного вибору загальних та професійних компетентностей для студентів денної та заочної форми навчання на 2021-2022 навчальний рік; необхідність інтернаціоналізації кафедри та забезпечення взаємозв’язків зі стейкхолдерами.

Під час відеовключення завідувачка кафедри, Яріш Олена Валентинівна, акцентувала увагу на актуальних питаннях, пов’язаних з підготовкою та проведенням зимової екзаменаційної сесії, наголосила на необхідності анкетування здобувачів вищої освіти щодо якості освітніх програм за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування».

Також викладачі кафедри прозвітували про підготовку дипломних робіт студентами денної та заочної форм навчання, про якість  проведення занять в умовах карантину, активність їх висвітлення у соціальних мережах та на сайті університету, а також обговорили проблемні моменти, пов’язані з перевіркою знань студентів через різні платформи комунікації. 

68
БІЛЬШЕ НОВИН