Eng
35

Чому варто обирати спеціальність 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок у ПУЕТ?

Шановні абітурієнти, ви щойно закінчили ліцеї чи гімназії та стоїте на перепутті…Глобалізація ринків, цифровізація та фінансові технології, інтеграція у світову бізнес спільноту – це ті реалії, які висуватимуть вимоги до майбутніх фахівців. Безліч шляхів та можливостей відкриті перед вами.  

Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок у ПУЕТ  – саме той вибір, який забезпечує широкий спектр знань і навичок, необхідних для роботи в різних сферах фінансового сектору, кар’єрні можливості, високий рівень заробітної плати, перспективи опанування новацій, що дозволить в кінцевому підсумку отримати омріяне та навіть більше! І ось чому…

Наведемо ключові аргументи.

Ринок праці динамічний та чутливий до змін в економіці та суспільстві, але попит на фахівців з фінансів традиційно є високим, що підтверджується численним обсягом вакансій, розміщених на сайтах з пошуку роботи work.uarabota.uahh.ua.

Серед переваг слід визнати високий рівень оплати праці. Відповідно до даних Державної служби статистки України фінансисти отримують одну із найвищих офіційних заробітних плат в Україні та Полтавському регіоні. Можливості отримання конкурентної оплати праці фахівців у сфері фінансів зростають з досвідом та вдосконаленням професійних навичок.

Широкий спектр кар’єрних можливостей обумовлений різноманітністю напрямів із зазначеного фаху. Ця спеціальність відкриває можливості в різних галузях, включаючи банківську справу, страхування, управління активами, інвестиції, фондовий ринок та фінансове консультування. У фінансовій сфері існує багато можливостей для кар’єрного зростання: від аналітика до фінансового директора або керівника компанії.

Маркерами сучасності є інновації та технології. Розвиток фінансових технологій (FinTech) відкриває нові можливості для фінансових спеціалістів, які можуть працювати над створенням та впровадженням інноваційних рішень. Посилення конкурентних переваг та потужні інновації в цифровому світі базуються на результатах аналізу та глибокому розумінні значного масиву даних, який постійно видозмінюється та ускладняється.

Адаптована відповідно до потреб ринку праці освітньо-професійна програма «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» в ПУЕТ орієнтована на роботу з реальними даними про макроекономічну ситуацію в Україні та світі, а також фінансово-економічну діяльність підприємств завдяки доступу до відповідних баз даних World Bank Open DataOECD DataYouControlStock market infrastructure development agency of Ukraine та ін.

Фінансові аналітики, які вміють пристосовуватися до цих трендів і використовувати нові технології, матимуть перевагу на ринку праці та зможуть суттєво впливати на результативність бізнесу.

Глобальні перспективи пов’язані насамперед з використанням міжнародного досвіду та опануванням міжнародних стандартів. Спеціальність Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок є актуальною у всьому світі, що відкриває можливості для роботи за кордоном або у міжнародних компаніях. Фінансові знання і навички, набуті під час навчання, можуть бути застосовані в багатьох країнах завдяки міжнародним стандартам і практикам.

Практико-орієнтоване навчання, стажування та міжнародні проекти, академічна мобільність у поєднанні з високими стандартами якості є фундаментом, що закладається під час навчання в Полтавському університеті економіки і торгівлі та дозволить здобувачам вищої освіти спеціальності  Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок отримати реальний досвід та підготуватися до ринку праці.

 Для отримання додаткової інформації звертайтесь до Приймальної комісії:

(066) 225-12-37 (Viber), (067) 154-26-49 (Telegram)

E-mail: primcom.puet@gmail.com

Або поставте запитання на сайті: https://vstup.puet.edu.ua/sklad-pryjmalnoyi-komisiyi/

БІЛЬШЕ НОВИН