Eng

17

ЧИМ БИ ТИ НЕ ЗАЙМАВСЯ, РОБИ ЦЕ ДОБРЕ І В ТЕБЕ БУДЕ ВСЕ!

Приємно, що успішні випускники кафедри фінансів та банківської справи ПУЕТ продовжують і надалі підтримувати тісні зв’язки зі своєю альма-матер. З одним із них у рамках марафону заходів, запланованих кафедрою до Дня студента, відбулася онлайн зустріч зі студентами 1 курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування.

Випускник кафедри фінансів 2001 року Рой Олександр Анатолійович сьогодні займає посаду заступника начальника Головного управління Державної казначейської служби України в Полтавській області. Відповідаючи на численні запитання учасників зустрічі, Олександр Анатолійович поділився власним досвідом ефективних кроків у працевлаштуванні й надав цінні поради щодо професійного становлення. Основним акцентом пана Олександра в настановах майбутнім фінансистам був заклик цінувати кожну навчальну годину та докладати максимальних зусиль для саморозвитку й вдосконалення. «Чим би ти незаймався, роби це добре і в тебе буде все!» – неодноразово наводив наш гість своє життєве кредо.

Історія успіху Роя Олександра Анатолійовича є яскравим свідченням затребуваності й актуальності набутих під час навчання навичок і вмінь, адже вони є гарантами та прикладом переваг спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».