Eng
74

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА В ПОЛТАВСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ

9 березня  – день народження українського генія, котрий поставив на сторожі коло нас слово, возвеличивши й утвердивши як націю. Шевченкова горда постать і позачасова творчість єднають нас «в Украйні й не в Украйні»  для боротьби за правду, за свободу, за Вітчизну. Його вірші, як і Слово Боже, мають життєствердну силу, бо, наснажені ними, ми віримо, ми знаємо:  «не вмирає душа наша, не вмирає воля»! Так було, так є і нині, так буде повсякчас і навіки віків.

Сьогодні засідання ректорату почалося виконанням Гімну України, а закінчилося читанням пророчої поезії «І Архімед, і Галілей…» – про перемогу світла істини, науки й освіти, гідності й свободи, візією нашої перемоги на нашій, на своїй землі.

Хай Шевченко звучить в унісон з нашими серцями в стінах рідного університету і поза ними  – скрізь, де є дочки й сини ПУЕТівської родини. Хай він симфонічно відгукується в «роботящих умах» і щирих серцях українців, котрі сім’єю «вольною, новою», – кожен на своєму місці, – протистоять московській орді і своїм подвигом переконують весь світ, що

…на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі.

1739
БІЛЬШЕ НОВИН