Eng

20

«ДЕНЬ ПЕРЕМОЖЦІВ ПРОГРАМИ ЄС ЕРАЗМУС+ НАПРЯМ ЖАН МОНЕ: як успішно впроваджувати проєкт»

3 грудня 2020 р. на платформі ZOOM Національний Еразмус+ офіс в Україні в межах серії вебінарів для виконавців проєктів Програми ЄС Еразмус+ провів он-лайн заход «ДЕНЬ ПЕРЕМОЖЦІВ ПРОГРАМИ ЄС ЕРАЗМУС+ НАПРЯМ ЖАН МОНЕ: як успішно впроваджувати проєкт». Захід було організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України та за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. 

До вітального слова приєднались Мартін Шродер, голова секції місцевого розвитку та людського капіталу Представництва ЄС в Україні та Рімма Ель Джувейді Абулсан, Генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України. Модератором заходу виступила Світлана Шитікова, коориднатор проєкту ЄС “Національний Еразмус+ офіс в Україні”.

 Захід ставив на меті ознайомити представників команд-переможців проєктів Жан Моне з рекомендаціями щодо управління коштами (менеджмент, впровадження, правила візуалізації, звітність), а також на досвіді українських університетів, які вже реалізують проєти, дізнатись про національні особливості впровадження проектів. 

У заходів взяли участь членкині команди проєкту «Європейський досвід впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)» Аліна Ткаченко, Юлія Басова, Юлія Перегуда. Вони отримали сертифікати за участь у семінарі обсягом 0,2 кредита ЄКТС.

Нагадаємо, що наразі триває підготовка матеріалів вибіркової навчальної дисципліни «Європейський досвід впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)»  для студентів, яка буде реалізуватися у рамках проєкту.

70
БІЛЬШЕ НОВИН