Eng
39

День відкритих дверей з кафедрами ПУЕТ

31 травня 2024 року у Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулася профорієнтаційна онлайн зустріч зі здобувачами закладів фахової передвищої освіти «День відкритих дверей з кафедрами ПУЕТ». До заходу долучались студенти з різних регіонів України: Полтавської, Житомирської, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської областей та інші.

До учасників зустрічі з вітальним словом звернулась перший проректор Наталія Педченко, яка окреслила виклики, завдання та особливості цьогорічної вступної кампанії. Також обговорили питання організації, залученості  здобувачів із різних регіонів до освітнього процесу та комунікації кафедр зі студентами.

Під час зустрічі студенти-випускники коледжів мали змогу:

  • дізнатися про переваги освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти від гарантів ОПП та представників кафедр ПУЕТ;
  • ознайомитися з нюансами організації освітнього процесу в ПУЕТ, про можливості під час навчання займатися науковою роботою, проходити міжнародні стажування, стипендіальну підтримку.
  • отримати фахові відповіді на запитання про особливості вступної кампанії 2024 від Олени Горячової, відповідального секретаря приймальної комісії ПУЕТ;

Модерувала зустріч директор Навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання Віталіна Шимановська, яка мотивувала учасників до продовження навчання в університеті  та розповідала про організацію освітнього процесу в ПУЕТ за дистанційними технологіями.

Вступники ставили багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді.

На завершення зустрічі було надано контакти кафедр та приймальної комісії для комунікації щодо вступу.

Будемо раді побачити вступників у новому навчальному році вже серед студентів ПУЕТ! 

Обирай нас! Ми найкращі! Твоє успішне майбутнє з нами!

Віримо в перемогу!