Eng
55

Діалог між студентами спеціальності готельно-ресторанна справа, його успішними випускниками та роботодавцями під час круглого столу

У Полтавському університеті економіки і торгівлі в рамках заходів до 45-річчя факультету ХТГРТБ розпочався Тиждень кафедри готельно-ресторанної та курортної справи, який триватиме із 4 по 8 листопада 2019 р.

4 листопада відбувся круглий стіл «Готельно-ресторанна індустрія – моє майбутнє», роботу якого відкрили проректор із науково-педагогічної роботи, д. е. н., професор Манжура Олександр Васильович та гарант освітньої програми «Готельно-ресторанна справа», д. т. н., професор Капліна  Тетяна Вікторівна.

У заході брали участь провідні фахівці готельно-ресторанної індустрії м. Полтава: Чижова Валентина Анатоліївна, керуюча рестораном «Панорама» та готельно-ресторанним комплексом «Буланово», Однойко Наталія Олександрівна, директор готельного комплексу «Алмаз» і Троцька Вікторія Олександрівна, директор їдальні юридичного інституту імені Ярослава Мудрого. Висококваліфіковані професіонали поділилися зі студентами 1-5 курсів спеціальності Готельно-ресторанна справа своїми досягненнями, проблемами та перспективами.

Студенти групи ГРС-51м Плахтюк Вікторія, Шейко Артем та  групи ГРС-32 Буга Марина  поділилися про переваги практико-орієнтованого навчання й успішне застосування отриманих навичок під час проходження закордонних  виробничих практик і стажувань.

Випускники різних років випуску  спеціальності Готельно-ресторанна справа передали відеопривітання викладачам та студентам кафедри з Туреччини, Польщі, Дубай та міст України.

Заключне слово було надано заступнику декана факультету ХТГРТБ, к. е. н., доценту кафедри ГРКС Карпенку Віктору Дмитровичу, який підбив  підсумки роботи круглого столу та вручив подяки запрошеним готельєрам та ресторатарам за активну участь і співпрацю у підготовці майбутніх фахівців готельно-ресторанного бізнесу.

Студенти із захопленням чекають наступних зустрічей…

БІЛЬШЕ НОВИН