Eng
42

До Полтавського університету економіки і торгівлі завітала делегація Асоціації U.C.M.-Italy

26 жовтня 2021 року до Полтавського університету економіки і торгівлі завітала делегація Асоціації U.C.M.-Italy (Associazione U.C.M. – Italy «Unione Cuochi del Mediterraneo») у складі президента Паоло Брешія та менеджерів проектів Ковбаси Олександра та Полосіна Анатолія.

Візит розпочався із зустрічі гостей з ректором Університету Олексієм Нестулею та представниками Міжнародного науково-освітнього центру Юлією Перегудою та Тетяною Писаренко. У ході зустрічі було обговорено напрями співпраці з Асоціацією U.C.M.-Italy та підписано Протокол про наміри, метою якого є сприяння обміну та співпраці, проведення курсів навчання та практичної підготовки здобувачів вищої освіти на базі об’єктів туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, проведення міжнародних конкурсів з кулінарного мистецтва, туристичних гастрономічних фестивалів.

Для представників Асоціації U.C.M.-Italy було проведено екскурсію Університетом, під час якої гостей ознайомили з матеріально-технічною базою кафедри технологій харчових виробництв і ресторанного господарства. Доцент кафедри Юлія Левченко люб’язно розповіла гостям про Концепцію освітньої діяльності Полтавського університету економіки і торгівлі  щодо підготовки фахівців за спеціальністю Харчові технології та інженерія, презентувала лабораторії інноваційних технологій в ресторанному господарстві та дегустаційну залу.

Після екскурсії представниками Асоціації U.C.M.-Italy було проведено презентацію програми професійного стажування «EUROEST» на півдні Італійської Республіки для студентів у читальній залі бібліотеки ПУЕТ. Метою Програми є вивчення італійської мови та основ традиційної кулінарології, проходження теоретичного та практичного професійного стажування у сферах туристичного та готельно-ресторанного бізнесу за наступними вакансіями: помічники офіціанта, кухаря, піцайоло, бармена та адміністратора залу ресторану/готелю. Захід відвідало близько 100 студентів.

Неабияку зацікавленість у присутніх викликала новина про практичну підготовку для всіх учасників Програми перед виїздом за кордон. Тобто студенти матимуть змогу безкоштовно вивчати італійську мову та брати участь у майстер-класах, які будуть проводитися на базі Полтавського університету економіки і торгівлі за сприяння Асоціації U.C.M.-Italy та кулінарної школи м. Фоджа «Settima Luna». Отримані навички студенти будуть використовувати  вже під час проходження професійного стажування в готелях та ресторанних закладах Італійської Республіки. За умови успішного закінчення Програми стажування «EUROEST» учасники отримають міжнародні сертифікати різних рівнів, які визначаються президентом Асоціації U.C.M.-Italy Паоло Брешією відповідно до характеристик та оцінок керівників Баз стажувань.

Реєстрацію для проходження літнього професійного стажування на півдні Італійської Республіки вже відкрито, і значна кількість студентів ПУЕТ виявили бажання стати учасниками програми. Радіємо цьому та сподіваємося на плідну співпрацю з новими партнерами. 

1739
БІЛЬШЕ НОВИН