Eng

21

До ПУЕТ в рамках презентаційної кампанії можливостей міжнародних професійних стажувань для студентів завітала керівниця відділу глобального рекрутингу компанії «ANEX TOUR»

7 листопада 2019 року до Полтавського університету економіки і торгівлі (ПУЕТ) в рамках презентаційної кампанії можливостей міжнародних професійних стажувань для студентів завітала керівниця відділу глобального рекрутингу компанії «ANEX TOUR».

Свій візит пані Аїда Ельгушева розпочала із зустрічі з першим проректором Педченко Н. С., проректором з наукової роботи Гаркушею С. В. та працівниками міжнародного науково-освітнього центру (МНОЦ) Перегудою Ю. В. та Писаренко Т. В. У ході перемовин було обговорено результати проходження стажування студентами ПУЕТ влітку 2019 року та умови подальшої співпраці з організації стажування у 2020 р.

Пані Аїда Ельгушева зустрілася і зі студентами ПУЕТ та провела презентації можливостей провідного туристичного оператора «ANEX TOUR», наголосивши на тому, що компанія «ANEX TOUR» має широку дистриб’юторську мережу та співпрацює з великою кількістю турагентств, а також є співвласником авіакомпанії «Azurair». Було представлено відеоролики, які презентували головну конкуренту перевагу компанії «ANEX TOUR», – можливість кар’єрного зростання та майбутнє офіційне працевлаштування в Домінікані, Об’єднаних Арабських Еміратах, Тайланді, В’єтнамі, Єгипті за такими вакансіями: «Трансферний гід», «Шоп-гід», «Екскурсійний гід», «Готельний гід».

Усі присутні отримали повну інформацію щодо вимог до кандидатів та умов участі у стажуванні в Турецькій Республіці у 2020 р. 

У 2018–2019 н. р. семеро студентів ПУЕТ успішно пройшли стажування в компанії «ANEX TOUR» у Турецькій Республіці, троє з них пройшли співбесіду та продовжили співпрацю з туристичним оператором, вирушивши на зимове стажування до Об’єднаних Арабських Еміратів.

Слідкуйте за новинами МНОЦ та не прогавте реєстрацію для участі у професійному стажуванні  за вакансією «Трансферний гід» у Турецькій Республіці у 2019–2020 н. р.

БІЛЬШЕ НОВИН