Eng

20

До ПУЕТ завітав представник громадської організації «MultiKultiUA»

29 жовтня 2019 року до Полтавського університету економіки і торгівлі (ПУЕТ) завітав представник громадської організації «MultiKultiUA» Рибалко Олексій із метою презентації програм стажування ZAV та Au-Pair у Федеративній Республіці Німеччина.

На презентації Рибалко Олексій розповів студентам ПУЕТ про діяльність та можливості ХОГО «MultiKultiUA», наголосивши на тому, що їхня організація є офіційним представником федеральної німецької біржі праці за програмами ZAV та Au-Pair в Україні. Він розповів про унікальність програми літньої практики ZAV, яка дає можливість використати період канікул за максимумом: заробити грошей, удосконалити німецьку мову, набути досвіду роботи в німецьких компаніях, зустріти нових друзів з різних куточків світу, помандрувати у вільний від роботи час і зарядитися масою позитивних вражень на новий навчальний рік.

Серед наявних програм обміну особливу увагу Рибалко Олексій приділив програмі Au-Pair. Зауважив, що ця програма належить до групи бюджетних програм, але найважливіше – це досвід, який учасник отримає під час участі в ній: рік або півроку життя в Німеччині, нові знайомства, удосконалення знань іноземних мов.

Незабаром розпочнеться реєстрація на стажування у ФРН за програмами ZAV та Au-Pair. Слідкуйте за новинами міжнародного науково-освітнього центру в соціальних мережах.

За детальною інформацією звертайтесь до міжнародного науково-освітнього центу:

ауд. 216

Тел/Факс: +38 (0532) 50-97-95

Telegram: @mnoc_puet

Instagram: @mnoc.puet

24
БІЛЬШЕ НОВИН