Eng
346

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ОСВІТНІХ СТУПЕНІВ: МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР ТА БАКАЛАВР

Оберіть ІНДИВІДУАЛЬНУ освітню траєкторію!

З 8:00 18 березня 2024 р. – по 18:00 24 березня 2024 р. заходьте в особисті кабінети дистанційного навчання та обирайте вибіркові дисципліни на наступний курс.

Початок

8-00

18 березня 2024 р.

Закінчення

18-00

24 березня 2024 р.

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ

НА ВИВЧЕННЯ ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН В ПУЕТ

 

Крок 1. Уважно ознайомитись з інформацією про індивідуальну освітню траєкторію.

Крок 2. Ознайомитись з каталогом та силабусами вибіркових дисциплін циклу загальної підготовки та циклу професійної підготовки, обравши відповідну освітню програму.

Крок 3.  Перейти в ПЕРСОНАЛЬНИЙ КАБІНЕТ для вибору вибіркових дисциплін. Для авторизації використовуйте  логін/пароль для системи Moodle.

Варіант 1.  Посилання до персонального кабінету https://cabinet.puet.edu.ua

Варіант 2. Перейти до персональної сторінки в навчальному середовищі Moodle –  el.puet.edu.ua. На персональній сторінці необхідно натиснути кнопку «Перейти до персонального кабінету».

В кабінеті, окрім безпосередньо процесу вибору навчальних дисциплін на наступний навчальний рік, Ви можете бачити власний розклад (з урахуванням вибіркових дисциплін), навчальний план та іншу інформацію. Функціонал кабінету буде розширюватись у майбутньому.

Крок 4. У блоці «Вибір дисциплін» обрати необхідну групу (якщо у вас їх декілька) та натиснути кнопку «Продовжити». Вибіркові дисципліни слід обирати для усіх освітніх програм, на яких Ви навчаєтесь!

Крок 5. Здійснити вибір дисциплін на наступний навчальний рік, поставивши «галочку» навпроти обраних дисциплін та натиснути «Зберегти вибір»
На сторінці вибору можна ознайомитися з:

1) кількістю дисциплін для вибору;

2) переглянути основну інформацію по дисциплінам;

2) переглянути силабуси до кожної дисципліни, натиснувши на її назву.

Внесення змін допускається до 18.00 години 24 березня 2024 р. Для цього достатньо переобрати дисципліну та підтвердити новий вибір, натиснувши кнопку «Зберегти вибір». Після завершення 1 туру вибору зміни дисциплін в особистому кабінеті не допускаються. Про проведення 2 туру вибору дисциплін циклу загальної підготовки буде повідомлено окремо.

Увага! При виникненні помилки на сторінці або запитань при виборі необхідно:

  • Звірити кількість обраних дисциплін з поставленими вимогами.
  • Звернутися в технічну підтримку сайту elearning.puet@gmail.com або (099) 740-56-88 
70
БІЛЬШЕ НОВИН