Eng

28

До уваги всіх представників науково-освітнього середовища!

Повідомляємо, що на сайті бібліотеки ПУЕТ з’явився новий розділ, де відображаються бібліометричні профілі науковців нашого університету, які зареєстровані на платформі Google Scholar, їх ORCID та Web of Science Recearcher ID. Профіль ученого в системі Google Scholar дозволяє авторам стежити за біблографічними посиланнями на власні статті. Є можливість перегляду графіків цитування в часі та інших наукометричних показників. Можна переглядати, хто цитує публікації, створювати власну бібліотеку бібліографічних посилань, експортувати бібліографічний опис статей.

З метою покращення взаємодії дослідників із науковою спільнотою радимо створити науковцям ПУЕТ власний ORCID, реєстрація якого надається для фізичних осіб безкоштовно, за посиланням https://orcid.org.

ORCID надає індивідуальному досліднику, який проводить свою дослідницьку, наукову та інноваційну діяльність, власний ідентифікатор. Отже, науковець з отриманням ORCID ID може управляти записами результатів своєї діяльності, шукати інших наукових співробітників, а також використовувати його під час публікацій у своїх наукових роботах.

БІЛЬШЕ НОВИН