Eng
61

Довіра, підтримка, допомога – чесноти сучасної освіти і науки в ПУЕТ!

21 травня 2024 року в рамках Марафону з якості в ПУЕТ до Дня науки відбувся вебінар: Довіра, підтримка, допомога – чесноти сучасної освіти і науки.

Під час заходу, здобувачі вищої освіти  ознайомилися з Антикорупційною програмою ПУЕТ та Правилами вирішення конфліктних ситуацій ПУЕТ, які представила уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Наталія Сергіївна ПЕДЧЕНКО.

З принципами академічної доброчесності ЗдВО поділився за допомогою презентації уповноважена особи зі сприяння академічної доброчесності Віталій Олегович ШАПОВАЛОВ.

В ПУЕТ є можливості подати звернення, скаргу, зауваження чи пропозицію, повідомити про порушення прав, свобод та законних інтересів до Студентського омбудсмена (Уповноваженої з прав студентів) Вікторії Анатоліївни ОРЕЛ.

В університеті ЗдВО можуть отримати безоплатну психологічну підтримку, з інформацією щодо алгоритму звернення детально розповіла психолог Ірина Степанівна ТОДОРОВА.  

ПУЕТ демонструє високий рівень довіри, підтримки та академічної доброчесності, у тому числі завдяки антикорупційній політиці!

1784
БІЛЬШЕ НОВИН