Eng
61

Двадцята науково-практична конференція студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти Укркоопспілки«Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства»

02 травня 2024 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі відбулася ювілейна, двадцята науково-практична конференція студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти Укркоопспілки «Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства».

Враховуючи реалії сьогодення, з міркувань безпеки, конференція вдруге була проведена в онлайн форматі. До заходу долучилися майже 50 осіб – студенти, викладачі, керівники закладів вищої та фахової передвищої освіти: Білгород-Дністровського економіко-правового фахового коледжу, Кіровоградського кооперативного фахового коледжу економіки і права імені М. П. Сая, Новомосковського фахового кооперативного коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка, Полтавського університету економіки і торгівлі, Полтавського фахового кооперативного коледжу, Сумського фахового коледжу економіки і торгівлі, Фахового коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту, Харківського кооперативного торгово-економічного фахового коледжу, Херсонського кооперативного економіко-правового фахового коледжу, Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, Черкаського кооперативного економіко-правового фахового коледжу.

На початку конференції та під час підведення підсумків до учасників та гостей  звернулися:

  • Лідія ВОЙНАШ, членкиня правління Укркоопспілки, директорка НМЦ «Укоопосвіта», к. е. н., яка відзначила креативність студентської молоді кооперативних закладів освіти, невпинне прагнення до проведення наукових досліджень та актуальність доповідей учасників.
  • Олексій НЕСТУЛЯ, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі,  д. і. н., професор, який поділився власним досвідом перших кроків на шляху наукових пошуків, наголосив на важливості роботи над собою з метою розвитку нових компетентностей та здібностей, відзначивши, що актуальність піднятих питань підкреслює прагнення молоді до розбудови демократичної, сучасної, інноваційної України.
  • Катерина ВІНІЧЕНКО, директорка Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу, акцентувала увагу присутніх на актуальності тематики представлених робіт, які охоплюють різні аспекти інноваційної діяльності підприємств.
  • Оксана ДЕЛІЯ, директорка Полтавського фахового кооперативного коледжу, д. держ. упр., доцентка, відзначила високий рівень підготовки представлених доповідей, що свідчить про системну роботу студентів та їх наукових керівників.

Від Полтавського університету економіки і торгівлі на конференції доповідали:

  • Альбіна КОРНІЛОВА, тема «Ефективне управління споживчим товариством як умова резильєнтності системи споживчої кооперації» (керівник – Юрій ЄЖЕЛИЙ, асистент кафедри менеджменту);
  • Юлія ПОДОЙНІК, тема «Прогресивні напрями розвитку закладів ресторанного господарства системи споживчої кооперації» (керівниця – Галина ХОМИЧ, професорка кафедри технологій харчових виробництв та ресторанного господарства, д. т. н., професорка);
  • Данило ПОСПОЛІТАК, тема «Трансформаційні процеси в розвитку оптової торгівлі споживчої кооперації України: історичні аспекти» (керівник – Микола БАЛАБАН, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, к. е. н., доцент);
  • Альбіна КАЛИНА, тема «Діяльність кооперативів в умовах циркулярної економіки» (керівник – Юрій ЄЖЕЛИЙ, асистент кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин);
  • Анна КЛИМЕНКО, тема «Виклики митного оформлення гуманітарної допомоги в Україні» (керівниця – Олена КИРИЧЕНКО, доцентка кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи, к. т. н., доцентка);
  • Гаврило ХАЛЯВКА, тема «Дистанційне навчання у підготовці здобувачів освіти в Полтавському університету економіки і торгівлі» (керівниця – Оксана ЧЕРНЕНКО, доцента кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій, к. ф.-м. н., доцентка).

Усі одностайно висловили щиру подяку організаторам, студентам, керівникам за 23 чудові доповіді, які представили учасники конференції. Більшість наукових досліджень студентської молоді була присвячена: впровадженню та застосуванню інноваційних технологій в управлінні підприємствами різних галузей (зокрема і в споживчій кооперації), штучному інтелекту, цифровізації, діджиталізації, автоматизації, дистанційним технологіям в освіті, віртуальному туризму та ін.

Проте, учасники з ностальгією згадували довоєнні та доковідні часи, коли були офлайн зустрічі, живе спілкування, емоції, яких так не вистачає і які не замінить штучний інтелект.

Дякуємо всім за співпрацю та кооперацію! Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися, працювати, проводити дослідження, розвиватися.

Сьогодні ми єднаємося вдячністю, пам’яттю і вірою в Перемогу України!

Слава Україні! Слава Героям!

64
БІЛЬШЕ НОВИН