Eng

48

Дистанційні курси підвищення кваліфікації для державних службовців за професійною програмою «Особистісний розвиток та самооцінка як основа ефективної професійної діяльності держслужбовців»

Запрошуємо на курси підвищення кваліфікації в Міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» за професійною програмою «Особистісний розвиток та самооцінка як основа ефективної професійної діяльності держслужбовців».

Цей курс підготувала доцентка кафедри управління персоналом, економіки праці та економічної теорії, кандидатка економічних наук Степанова Лариса Валентинівна.

Учасники у процесі навчання зможуть актуалізувати знання про особистість, розвиток особистості, самооцінку, виконати вправи щодо інструментів підвищення самооцінки. Набуті вміння визначення типу темпераменту як важливої складової особистості та рівня самооцінки стануть підґрунтям у подальшому професійному й особистісному розвитку держслужбовців, допоможуть в успішній професійній реалізації та розвитку кар’єри.

Після закінчення навчання слухачі курсів отримають сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом навчання 16 год, 0,6 кредити ЄКТС.

Телефон/факс: (0532) 56-08-53 – курси підвищення кваліфікації.

Телефон: +38 (050) 700-79-45 – директор Колісник Тетяна Олегівна.

70
БІЛЬШЕ НОВИН