Eng

18

Дистанційні курси підвищення кваліфікації для державних службовців за програмою «Особистісний розвиток та самооцінка як основа ефективної професійної діяльності держслужбовців»

Упродовж 28 вересня – 02 жовтня 2020 року в Міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» відбувалося навчання за програмою «Особистісний розвиток та самооцінка як основа ефективної професійної діяльності держслужбовців» державних службовців Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях. Цей курс підготувала та реалізувала доцентка кафедри управління персоналом, економіки праці та економічної теорії, к. е. н. Степанова Лариса Валентинівна.

Учасники актуалізували знання про особистість, розвиток особистості, самооцінку, виконували тестування та вправи стосовно інструментів підвищення самооцінки. Набуті вміння визначення типу темпераменту як важливої складової особистості, рівня самооцінки стануть підґрунтям у подальшому професійному та особистісному розвитку держслужбовців, допомагатимуть в успішній професійній реалізації й розвитку кар’єри.

Після закінчення навчання слухачі курсів отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

БІЛЬШЕ НОВИН