Eng
62

Дистанційний курс “Українська мова для іноземців”

Полтавський університет економіки і торгівлі оголошує про оновлення дистанційного курсу з вивчення української мови для іноземців. Це рішення прийнято відповідно до недавніх змін українського правопису, а також на основі досвіду навчання іноземців в Навчально-науковому інституті міжнародної освіти університету.

Оновлений курс спрямований на покращення навичок української мови серед іноземців та підвищення рівня їх культурного розвитку. Він надасть студентам можливість глибше ознайомитися з українською мовою, культурою та традиціями, що сприятиме їхній інтеграції в українське суспільство.

“Наш університет завжди стежить за оновленнями в галузі освіти та прагне надавати студентам найкращі можливості для навчання”, – зазначив проректор з міжнародних зв’язків, в.о. директора ННІМО
доктор технічних наук, професор
Гаркуша Сергій Володимирович. “Оновлений курс з української мови стане важливим кроком у забезпеченні іноземців якісною освітою та допоможе їм стати амбасадорами України у світі”.

Студенти, які виберуть цей курс, отримають можливість вивчати українську мову в зручний для себе час і місці, отримуючи відмінну підтримку та кваліфіковане навчання від викладачів університету.

БІЛЬШЕ НОВИН