Eng

18

Екскурсія для слухачів Університету третього віку

Ми звикли жити у  містах, заглиблюючись в роботу, в інтернет, навіть не підозрюючи про те, що десь в глибинці існує безліч неймовірних, таємничих і прекрасних місць. Дуже цікаве і романтичне місце – Шарівський замок, який розташований в Харківській обл. На перший погляд може здатися, що це звичайна, нічим неприваблива садиба, з парковою зоною, але це не так.

Слухачі груп Університету третього віку  А-3 (куратор Алааред Я. В.), ІКТ-4 (куратор Кузнецова Н. О.), А-1 (куратор Шара С. О.), ІКТ (Горячова О.О.), ІКТ-3(Кириченко О.В.) під час екскурсії 13 листопада 2019 року мали можливість переконатися в дивовижній  історії  Шарівської садиби відомого цукрозаводчика Леопольда Кеніга.

Також слухачі відвідали Пархомівський історико-художній музей  у селі Пархомівка Краснокутського району Харківської області – один з найкращих сільських музеїв України, що володіє унікальною колекцією мистецтва і предметів старовини. Його колекція нараховує близько трьох тисяч експонатів основного фонду і складається з унікальних творів живопису, графіки, скульптури, декоративно-ужиткового мистецтва, цінних матеріалів з археології та етнографії.

Позитивні емоції та незабутні враження залишилися від екскурсії, учасники відчули свій зв’язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій рідній землі і створювали її красу.

БІЛЬШЕ НОВИН