Eng
47

ЕКСКУРСІЯ ДО ЦЕНТРУ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМЦІВ ДІЯ. БІЗНЕС

Студентам, які мріють про старт власної справи, цікаво було ознайомитися з діяльністю та можливостями, які надає Центр підтримки підприємців Дія. Бізнес, створений Міністерством цифрової трансформації України з метою популяризації та розвитку мікро-, малого та середнього бізнесу в умовах діджиталізації. Особливо актуальним відвідування консультаційної зони для бізнесу  стало для студентів 3 курсу, що наразі під керівництвом доцента кафедри фінансів та банківської справи Оксани Тимошенко опановують дисципліну «Фінанси малого бізнесу».

Під час екскурсії, що відбулася 30 листопада 2021 року, студенти ознайомилися з освітніми продуктами центру Дія. Бізнес, отримали поради як в он-лайн форматі знайти ідею для власної справи, підібрати програми розвитку й державної підтримки бізнесу, замовити профільну консультацію юриста, фінансиста, маркетолога тощо.

Цікавий формат, невимушена атмосфера, професіоналізм та креативність спікера спонукали студентів скористатися можливістю й відвідати найближчим часом лекцію щодо порядку реєстрації суб’єктів малого бізнесу.

1746
БІЛЬШЕ НОВИН