Eng

29

Екскурсія студентів освітньої програми «Товарознавство та експертиза в митній справі» до Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

З метою формування компетентності, професійних особистісних якостей та глибоких знань у майбутніх фахівців-експертів, ознайомлення їх із практичними аспектами та специфікою професійних обов’язків 04 лютого 2020 р. у межах вивчення фахових дисциплін студенти спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність освітньої програми «Товаро­знавство та експертиза в митній справі» ступеня магістра групи ТЕМСм-51 разом із викладачами кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи доц. Губою Л. М., доц. Басовою Ю. О. і доц. Назаренко В. О. відвідали Полтавський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

Для студентів була проведена надзвичайно цікава та пізнавальна екскурсія фахівцями відділів товарознавчих та гемологічних досліджень, вибухотехнічних та пожежотехнічних видів досліджень, секторів досліджень зброї, біологічних досліджень та обліку, почеркознавчих досліджень та груп технічного дослідження документів та обліку. Відвідувачі збагатилися новими знаннями й отримали неоціненний досвід спілкування з фахівцями, ознайомились із матеріально-технічною базою центру.

Захоплюємося високим професіоналізмом та відданістю своїй справі!

68
БІЛЬШЕ НОВИН