Eng
49

Експорт-Імпорт 2024: контракти, митниця, логістика

21 травня наша делегація ПУЕТ разом Олена Яріш Людмила Франко з та здобувачами освітньої програми “Міжнародний бізнес” відвідала практикум “Експорт-Імпорт 2024: контракти, митниця, логістика”, який було організовано Полтавською торгово-промисловою палатою та АТ “УкрСиббанк”. Захід проходив у готелі “Reikartz”.

Говорили про такі питання:

Експортно-імпортні операції в умовах воєнного стану. Працюємо з ризиками. Транспорт, логістика, витрати та правила Інкотермс®2020. Поради. Практика, нові інструменти — Микола ЛАРІН, експерт у сфері міжнародної торгівлі, офіційний Сертифікований тренер ICC з правил Інкотермс®2020 в Україні.

Митні спори: найважливіші рішення Верховного Суду за 2022-2023 роки. Валютний контроль: основні зміни та рекомендації. Товари подвійного призначення та судова практика — Катерина ДАНИЛОВА, керівник судової практики з податкових та митних спорів АО «Barristers».

Актуальні питання щодо роботи суб’єктів ЗЕД у 2024 році – представники територіального органу Державної митної служби.

Полтавський університет економіки і торгівлі щиро дякує за запрошення Владимир Борисенко . Принагідно нагадуємо, що 24 травня у нашому університеті відбудеться День Партнерства і ми відкриті до комунікації з роботодавцями та стейкхолдерами

1787
БІЛЬШЕ НОВИН