Eng

26

ЕКВАТОР НАВЧАННЯ

21 лютого 2020 року доценткою кафедри фінансів і банківської справи Соколовою Альоною Миколаївною було організовано та проведено фінансову гру «Розумні інвестиції – фінансова свобода», у якій взяли участь студенти груп ФК-31 і ФК-12і спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування. Цей захід присвячено екватору навчання наших фінансистів і спрямовано на перевірку закріплених знань в ігровій формі та приємній і веселій атмосфері.

У ході заходу учасники підготували цікаві презентації команд; узяли участь в іграх; «Поле чудес», «Хто я?», «Збери літери» та «Діа-лог-іка», показавши рівень знань із фінансової термінології на швидкість; позмагалися та проявили свої знання не лише з фінансів, а й з географії у грі «Валютний ринок»; розважилися під час виконання домашнього завдання для своїх суперників.

Учасники фінансової гри показали ґрунтовні знання з фінансових дисциплін, ерудицію, фантазію, почуття гумору, вміння обґрунтовувати свої думки, а також використовувати найактуальніші лайфхаки для досягнення фінансової свободи. Усі активні учасники отримали корисні подарунки та солодкі сюрпризи.

65
БІЛЬШЕ НОВИН