Eng

25

Еразмус+: нові горизонти та правильний шлях до міжнародної кар’єри

Наша Erasmus+ family радіє, що ПУЕТ укотре дає можливість студентам відкривати нові горизонти та обирати правильний шлях до міжнародної кар’єри. Ділимося враженнями студента Фірсова Кирила (ГРС – 31), який проходив навчання у Відземському університеті прикладних наук (м. Валмієра, Латвійська Республіка) за стипендіальною програмою міжнародної кредитної мобільності Еразмус+ КА1:

«Усім привіт, я Кирило. Нещодавно я повернувся з Латвії, де проходив навчання за міжнародною програмою Erasmus+. Дякую моєму Полтавському університету економіки і торгівлі за ту можливість розвитку, яку він дав.

Скажу за себе, я знайшов чимало нових друзів, побачив багато нових міст та країн, а найголовніше – отримав незабутній досвід у навчанні. Я покращив свої знання англійської, адже це була мова викладання в університеті, який приймав. Почав вивчати латвійську та німецьку мови. Це були найкращі п‘ять місяців навчання в моєму житті. Раджу всім брати участь у таких програмах та не боятися нічого. Усе буде добре!»

Незабаром розпочнеться реєстрація на участь у програмі міжнародної кредитної мобільності Еразмус+ КА1 у першому семестрі 2020-2021 навчального року. Не прогав можливості приєднатися до нашої ПУЕТівської Erasmus+ family.

За детальною інформацією звертайтесь до міжнародного науково-освітнього центру:

ауд. 216

тел./факс: +38 (0532) 50-97-95

E-mail: grant.puet@gmail.com

Instagram: @mnoc.puet

Telegram: @mnoc_puet

Facebook: @ mnoc.puet

БІЛЬШЕ НОВИН