Eng

27

Еразмус+ у дії: візит доцента ПУЕТ Яніни Барибіної до Латвії

У період із 20 по 26 жовтня 2019 року доцентка кафедри менеджменту, к. е. н. Яніна Барибіна відвідала Відземський університет прикладних наук (м. Валмієра, Латвійська Республіка) у рамках проекту міжнародної кредитної мобільності Еразмус+.

Під час перебування в Латвії Я. О. Барибіна прочитала лекції для студентів спеціальності Туризм на теми: «Культурна та природна спадщина в управлінні туристичним потенціалом», «Управління розвитком через туризм», «Туристична індустрія України», «Управління туристичними дистинаціями», «Проектний менеджмент у туризмі», а також презентувала проект «Зелені шляхи України».

Візит до університету дав змогу ознайомитися з інноваційними підходами у формуванні освітніх програм і програм стажування, а також з історико-культурним потенціалом Відземського краю та його туристичною інфраструктурою.

Участь у програмах кредитної мобільності Еразмус+ – це чудова можливість розширити кругозір, усвідомити значимість крос-культурних комунікацій та впроваджувати новітні підходи у своїй щоденній практиці. Крім того, на переконання Яніни Барибіної саме програма Еразмус+ є вкрай важливим інструментом культурної дипломатії, через який ми демонструємо молоді та колегам із країн Європейського Союзу той культурний, освітній та туристичний потенціал, що має Україна, а також розширюємо горизонти для співпраці.