Eng

48

ФІНАЛ ПРОЕКТУ «КРУТО» ВІД НОВОЇ ПОШТИ

20 грудня студенти ПУЕТ відвідати Київський інноваційний термінал, де пройшло підбиття підсумків проекту Нової Пошти «КРУТО».

Нагадаємо, що «КРУТО Нова Пошта» – це проект, який об’єднує Кар’єру, Розвиток, Успіх, Таланти та Освіта. Завдяки цьому проекту українська молодь має шанси для старту КРУТИЙ в усіх сенсах кар’єри.

Після проходження десяти тренінгів, що допомогли здобути  необхідні навички в роботі незалежно від напряму діяльності, управляти конфліктами, проводити бізнес-презентації, студенти освоїли тайм-менеджмент та знайшли нові знайомства.

 У залі зібралися разом понад 150 учасників із восьми вишів України. Для присутніх  співвласник Нової Пошти Володимир Поперешнюк провів лекцію-тренінг з основ економіки та економічної теорії. У формі діалогу та на своїх прикладах обговорили проект, soft skills, фріланс та підприємництво, а також найману роботу в компаніях.

Учасники на власні очі мали змогу побачити роботу терміналу та взяти участь у квесті-тренінгу, який складався із чотирьох локацій та мав на проходив у вигляді нетворкінгу, мавши на меті дати можливість ближче познайомитися з учасниками з інших міст.

Підсумками проекту КРУТО стало нагородження дипломами та подарунками (екоторбинками із книгою та повербанком). Після завершення тренінгів студенти мають можливість пройти стажування в компанії, а найуспішніші з них отримають пропозицію стати частиною команди «Нова Пошта».

21
БІЛЬШЕ НОВИН